Sari la conținut
Forum Roportal
KeNeTix

Virus Anti-Manele

Postări Recomandate

Sustin pe Conte, desi...manelele nu pot fi numite chiar "muzica"

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Pai uneori e bine sa-ti tragi muzica pe CD ...

[snapbacca]38896[/snapbacca]

 

:crazy: ! Sau de ce nu...pe DVD? Ori chiar pe caseta audio - calitatea e desigur mai proasta insa nu iti mai bati capul cu fel si fel de virusi ! ::roll:: ::-:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
:roll: ! Sau de ce nu...pe DVD? Ori chiar pe caseta audio - calitatea e desigur mai proasta insa nu iti mai bati capul cu fel si fel de virusi ! ::-: ::-:

[snapbacca]38934[/snapbacca]

Sa sti ca ai dreptate. Nu sa facut virus pentru casete , deci casetele sunt defapt cele mai sigure. OAMENI BUNI puneti-va toata muzica pe casete si nu mai aveti treaba cu virusii :crazy: !!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

vreau si eu virusul asta!

worca_m27@yahoo.com

 

pe.sa.

 

sigur e virus

eu cred ca seamana mai mult a utilitar (hi hi hi)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

In casuta de la Yahoo, la Bulca, am constatat ca aveam aprox. 100 de mesaje cu virusul. :crazy:

 

Oricum la mine nu prea are ce sterge.

:roll:

 

Totusi, sa nu uitam ca este ilegal ce se intampla.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

andrei, vreau si eu un forward la 1 din cele 100

worca_m27@yahoo.com

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu pot sa-la trimit pentru ca le trimit pentru ca le scaneaza cu antivirusul si nu mai ajunge la tine :crazy:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

AM VIRUSUL ANTI MANELE .. CEA MAI FERICITA ZII DIN VIATA MEA .. AM SA O SCRIU IN CALENDAR :o: :spiteful: :vava: .. ACUM URMEAZA HOLOCAUSTUL PE CARE OL VOI PRODUCE IN CALCULATOARELE "PRIETENILOR" MEI ,, CINNE IL MAI VREA .. pentru A FACE UN BINE ROMANIEI ?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
AM VIRUSUL ANTI MANELE .. CEA MAI FERICITA ZII DIN VIATA MEA .. AM SA O SCRIU IN CALENDAR  :o:  :spiteful:  :vava:  .. ACUM URMEAZA HOLOCAUSTUL PE CARE OL VOI PRODUCE IN CALCULATOARELE "PRIETENILOR" MEI ,, CINNE IL MAI VREA .. pentru A FACE UN BINE ROMANIEI ?

[snapbacca]45333[/snapbacca]

DIN FERICIRE NU AM PRIETENI CARE ASCULTA MANELE ,DAR TINEO TOT ASA POATE VII CU UN VIRUS SI PENTRU CEI CARE FAC MANELE.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×