Sari la conținut
Forum Roportal
KeNeTix

Virus Anti-Manele

Postări Recomandate

salut, vad ca sunteti foarte inversunati contra manelelor, hm... treaba voastra, mie unu imi plac unele, dar asta nu e treaba voastra. nu va ganditi ca uni au murit in 90' pt ca alti sa aiba libertatea sa asculte (ce muzica vor, in cazu asta) sau sa faca ce vor. cine va da dreptu sa hotarati ce e bine si ce e rau? fiecare tre sa hotarasca pt el. inainte sa va rastiti la mine ganditiva ca cu atat se vor impune mai multe restricti manelelor, cu atat vor aparea mai multe, si mai multi care vor lupta contra voastra (celor care nu le plac manelele). exista un virus contra manelelor :lol2::lol2: , naveti o prietena la care sa-i duceti o floare? inloc sa pierdeti timpu cu lucruri ce nu-si au rostu! (mailu meu: ucu_solo@yahoo.com , in caz ca gasiti 'virusul' :party: )

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu are rost sa incep vreun flame pe aici ca de e ca si cum i-ai spune unuia din Matrix .."-Ba vezi ca traiesti intr-un borcan si ai niste furtune bagate prin ...."

 

Totusi nu pot sa ma abtin ..daca nu ascult manele inseamna ca nu pot avea prietena ?

 

Ca ai scris ceva de genul acesta :

naveti o prietena la care sa-i duceti o floare? inloc sa pierdeti timpu cu lucruri ce nu-si au rostu!

 

Ma intreb ce nu-si are rostul , nu ai auzit de critica constructiva ? Si te rog lasa fraze de genul ..imi plac unele cand defapt iti plac mai toate .

 

Si daca nu am avea dreptul sa spunem ce e bine si ce e rau nu crezi ca si crima ar fi legala?...defapt tot ar fi "legal"(nici nu ar mai exista termenul) .

 

Hai ca deja m-am incins..nu uita prima fraza din postul meu .

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
de unde stii ca erau cele mai tari? Asculti des manele? :santa2:

Astea-s criteriile de cautare, dupa care Antiman sterge acele mp3-uri

 

i-a mai incearca odata, si redenumeste melodia, sub unul din numele de mai in sus. Inca ceva.. ce ai avut tu s-ar putea sa fie o varianta mai proasta a antimanului...

nu foarte des :doh: o doza de 4-5 ore pe zi de manele imi ajunge :lol:

da, am avut o varianta mai proasta a viruselului :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nu are rost sa incep vreun flame pe aici ca de e ca si cum i-ai spune unuia din Matrix .."-Ba vezi ca traiesti intr-un borcan si ai niste furtune bagate prin ...."

 

Totusi nu pot sa ma abtin ..daca nu ascult manele inseamna ca nu pot avea prietena ?

 

Ca ai scris ceva de genul acesta :

naveti o prietena la care sa-i duceti o floare? inloc sa pierdeti timpu cu lucruri ce nu-si au rostu!

nu ai inteles ce a vrut sa zica

"in loc sa pierdeti timpu cu lucruri ce nu-si au rostu!" poti sa faci altceva, de expl. sa ii duci o floare prietenei :santa2:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

te intelegem:D mie nu-mi merg mail-urile sa le deschid pt ca am antivirus, desi si eu am primit multe:))

 

P.S. nu vreau sa-mi trimiteti virusul la spider_funny@yahoo.com:D

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Cum naiba vede virusu daca ai manele in calculator?????!!!!! :tongue: :D :) :soc: :rot: :x:

tu lasa-i sa'ncerce, daca n-au antivirus poate scapa de manele. SI de manele.

:D

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
tu lasa-i sa'ncerce, daca n-au antivirus poate scapa de manele. SI de manele.

:D

Bine ar fi sa intre si gripa aviara(Doamne fereste)in manele si in cei care le creeaza :D

 

tu lasa-i sa'ncerce, daca n-au antivirus poate scapa de manele. SI de manele.

:tongue:

da om serios mai esti mah...ai zis ca ma ajuti in legatura cu civilization IV?!?!?!?!?! :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×