Sari la conținut
Forum Roportal
KeNeTix

Virus Anti-Manele

Postări Recomandate

Totusi , sa nu uitam ca - legal - nu e deloc bine ce sa-a intamplat. Ganditi-va,chiar daca pe noi , cei care nu ascultam manele, ne amuza, ca intr-o buna zi poate sa apara un virus care sa stearga toate fisierele mp3 cu Bon Jovi , Iris sau The Corrs, sa zicem. Eh, tot asa o sa sarim atunci in sus de bucurie?

 

Eh, anyway, pentru cei deja "infectati", iata solutia pentru devirusarea calculatorului :

Descarcati solutia BITDEFENDER de AICI

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Imi pare rau, englezzu, cu toate ca si eu fac parte din majoritatea celor care nu suporta manelele , nu iti pot lasa lincaul spre virus aici... nu cred ca roportal vrea sa aiba probleme din cauza unui amarat de virus . E ilegal, oricat ne-am "bucura" unii dintre noi.

Editat de ConteleDrakula

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Da-i un PM lui englezzu, caci el detine "comoara" ::crazy:: !

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Stii asta e chiar culmea sa ne rugam ca sa primim un virus in calculator :pee e chiar foarte tare :roll: Un virus care face bine :crazy:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Oameni buni, totusi eu vin sa fac un apel la calm vizavi de virusul asta. In afara de faptul ca e ilegal ce faceti, nu va ganditi ca intr-o buna zi o sa apara un virus care sa va stearga muzica voastra preferata? Atunci tot atat de nerabdatori veti fi sa imprastiati "boala"? Ca manelele sunt cum sunt ,asta e alta discutie, dar fiecare om are dreptul sa isi tina in calculator orice muzica vrea , fie si...manele.

PS: Ma gandesc totusi ca ar fi mai bine sa inchidem topicul asta...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

deea_s depinde ce bine !! Unii care asculta manele nu prea il considera manele !! Si eu il consider bine deoarece detest manelele !! Cei care vor virusu sa-mi dea un PM sa le dau adresa cu virusu !!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×