Sari la conținut
Forum Roportal
Fashionista`

Ce sa fac?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Voi,astea de peste 30,mereu sunteti rele.... :crazy:

 

Si imagineaza-ti ca am stagnat.....nu mai crestem . :) :jester:

 

Da' nu sunt(destul) rea . 8) N-am trimis-o sa-si caute rochie la articole de inmormantare. :) ..ca deh ..acolo se poarta negru :huh: . Rochie de mireasa neagra ? :( nici daca mori nu te imbraca asa :D

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

what?rochie de mireasa?nu e vb de rochie de mireasa...o rochie de seara, simpla, pe care sa o port la o nunta, nu a mea, apropo...consider modelul destul de dragutz si culoarea imi place....

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
what?rochie de mireasa?nu e vb de rochie de mireasa...o rochie de seara, simpla, pe care sa o port la o nunta, nu a mea, apropo...consider modelul destul de dragutz si culoarea imi place....

 

Buei nene...pai zi asa ca mi-a stat ceasu' . :) ..ca nah...barbatii se imbraca in negru la nunta deoarece atunci se incheie cu viata lor :crazy: ,pe cand femeile .... :jester:

Dar hai sa ne intoarcem la rochia ta neagra scurta si cu spatele gol :) ..unde ai vazut modelul de ti-a placut asa de tare? Dar inainte sa raspunzi la asta trebui sa te anunt ca am 35 de ani si poate sti ca dupa 30 de ani nu mai ai gusturi in legatura cu moda....cum spunea raposata :D ....scuze cea care a deschis topicul :(

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

l-am vazut la o fata...avea o rochie asa la banchetul de sf facultatii...dar nush ce material era...oricum.o sa intreb croitoreasa...poate se pricepe....rochii gasesc si in magazine dar nu imi plac in totalitate...sau sunt mari...eu sunt un pic mai slaba...asa ca nu vad rostu sa cumpar o rochie larga si sa ajung cu ea la croitoreasaaaaaaaa.si rochie scurta-adc pana la genunchi...am spus prima data

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
...asa ca nu vad rostu sa cumpar o rochie larga si sa ajung cu ea la croitoreasaaaaaaaa.si rochie scurta-adc pana la genunchi...am spus prima data

Asta da problema...eu patesc invers:,,aaaa,asa mare,nu avem!!!"...port cam 42-44,depinde de model...

 

Daca esti slaba,parerea mea e ca iti trebuie un material care e mai rigid,pentru ca daca e prea moale cade greu si se vad prea bine formele...si daca zici ca esti intr-adevar slaba,vei parea si mai slaba.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×