Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

si toate alea,preferintele nu se schimba :blink:

With all due respect, lady: cea mai lungă relaţie a mea are 17 ani. :roll:

Te rog să crezi că se schimbă totul,

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Incepand cu marimea ,grosimea si terminand cu forma- felul in care arata- toate astea conteaza pentru o femeie.Daca nu ar conta si aspectul nu s ar mai juca atat cu el si in mod clar femeile iubesc sa se "joace" cu penisul -dincolo de actul sexual-...fiecare in felul ei.

Mai multe femei daca ar posta aici n ar strica.

Editat de SeqenenreTao

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Draga mea ..nu ai inteles nimic,dar nici nu ma mir ..diferenta intre dragoste si sex este cu totul alta ,nicidecum lipsa iubiri. :roll:
asta zici tu...nu te contrazic...eu stiu ce simt.deci...daca te culci cu o pers ce nu o iubesti se poate numi dragoste???nu cred,e sex.nu exista sentimente intre persoanele respective.cum poate fi numit actul sexual dragoste???
With all due respect, lady: cea mai lungă relaţie a mea are 17 ani. :doh:Te rog să crezi că se schimbă totul,

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
am inteles ca nu cu un deget de-al meu.dar totusi...nu cred ca se poate...mai bine 2-3 degete sau o alta dotare,fara articulatii

ok... ridica mana dreapta cu palma intreptata spre tine, uneste cele 3 degete de la mijloc la un loc si uita-te la cam cat de lata e formatia. Indiferent cat de fine ar avea degetele partenerul... 3 sunt prea multe... si cu 2 e dificil de la inceput...

 

Desigur... sunt si exceptii... mai sunt femei in care poti sa bagi tot pumnul... dar imi place sa cred ca alea sunt exceptii... raritati mai aproape de domeniul fantasticului...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Deci e tare tema asta a topicului :roll:

Apropo, am citit mai sus, o fata zicea ca nu o satisface un baiat cu degetul, ca ii trebuie 2-3 degete....hmmm din cate am citit eu baietii se refera la fete "normale" nu la oale de zacusca :yahoo:)) la alea le trebuie lemnul ala cu care mesteci in mamaliga =))))) si atunci se plang ca e mic

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
cum arata penisul perfect?

Se poate vorbi cel mult de penisul perfect pentru un anumit vagin... pentru ca asa cum jucariile baietilor vin in variate forme si dimensiuni... si jucariile fetelor sunt la fel de variate....

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
ok... ridica mana dreapta cu palma intreptata spre tine, uneste cele 3 degete de la mijloc la un loc si uita-te la cam cat de lata e formatia. Indiferent cat de fine ar avea degetele partenerul... 3 sunt prea multe... si cu 2 e dificil de la inceput... Desigur... sunt si exceptii... mai sunt femei in care poti sa bagi tot pumnul... dar imi place sa cred ca alea sunt exceptii... raritati mai aproape de domeniul fantasticului...
2 degete ale lui,3 ale mele.eu am degete fffff subtiri si pot
Deci e tare tema asta a topicului :roll: Apropo, am citit mai sus, o fata zicea ca nu o satisface un baiat cu degetul, ca ii trebuie 2-3 degete....hmmm din cate am citit eu baietii se refera la fete "normale" nu la oale de zacusca :yahoo:)) la alea le trebuie lemnul ala cu care mesteci in mamaliga =))))) si atunci se plang ca e mic
adik tu vrei cu un singur deget(de la mana in caz ca nu ai inteles)sa ajunga o fata la orgasm?????da da...povesti de adormit copii

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
la alea le trebuie lemnul ala cu care mesteci in mamaliga =))))) si atunci se plang ca e mic

melesteul e foarte subtire... e lung dar e si foarte subtire....

poate un sucitor.... ala de e folosit la indinderea aluatului pentru placinte... :roll:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
2 degete ale lui,3 ale mele.

Adica 5? :roll:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Adica 5? :roll:

:yahoo:))))))))) nu.eu pot intra cu 3 degete ale mele,dar el nu poate,caci ale lui sunt ceva mai mari,si foloseste doar 2.la asta m-am referit :blink:)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×