Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

nu sunt "spatioasa".dimpotriva.am vaginul subtire. depinde de degete.nu stii cum am eu degetele sau cum pe are prietenul. nu afirma o asemenea chestie dak nu stii cum e sunt si tanara si incepatoare :)) nu fff incepatoare dar mai am pana aflu tot ce trebuie sa stiu :oops:

Pe de-o parte, depinde c

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
caty_sweet eu ma refer la fete normale mai, la alea ce au 2-3 maxim 4 baieti la activ nu la l

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
eu am unul singur la activ.si sper sa ramana asa ptr mult timp

Un singur deget sau un singur orgasm? :oops:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

unu singur dar ce o bagat in tine de te-o largit asa tare? si de ce intrebi tu de penisuri perfecte daca tu numa cu unu ai avut de aface?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
caty_sweet eu ma refer la fete normale mai, la alea ce au 2-3 maxim 4 baieti la activ nu la l
Editat de SeqenenreTao

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Un singur deget sau un singur orgasm? :oops:

 

Un singur vagin....

 

unu singur dar ce o bagat in tine de te-o largit asa tare? si de ce intrebi tu de penisuri perfecte daca tu numa cu unu ai avut de aface?

Tocmai ca sa isi dea seama daca cel e care il foloseste este perfect sau nu...neavand un termen de comparatie, nu are cum sa stie daca este bun..parerea mea..

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
nu ai zis bine deloc - si nu ma refer la modul in care te ai adresat ... de a dreptul jenant -

 

cu un deget poate ca poti face o fata sa se simta bine -chiar orgasm?- dar o femeie...mai greu de crezut asa ceva

Nu ai avut niciodata orgasm clitoridian? sau, nu te-a gadilat nimeni cu degetul prin punctul G? Nu zic ca poti obtine o viata sexuala doar cu degetul, dar poate fi o buna metoda de excitatie..

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

aha dar atunci dc largeste discutia si in alte locuri? hai sa ramanem la penisul perfect! Si imi cer scuze daca am jignit pe cineva, si prin cuvintele urate sa zic asa nu mam referit la cineva anume!

Penisul perfect nu exista, exista doar penisuri mari, mici, groase sau mai putin groase. Punct!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
cu un deget poate ca poti face o fata sa se simta bine -chiar orgasm?- dar o femeie...mai greu de crezut asa ceva

Eu aş spune că dimpotrivă. O femeie experimentată e mai capabilă să-şi folosească mintea pentru a ajunge la orgasm, chiar

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×