Sari la conținut
Forum Roportal

Postări Recomandate

Adica daca lovesti numele, simti ca e tare! :D :P :flowers: :) :blink: :yes:

 

(este foarte amuzant,)

Ori sunt eu idiot, ori... n-am prins ideea. Daca era o gluma, fie ea si proasta, am ramas in urma... Dar lasa, nu te mai obosi sa te razi de numele meu sau sa-mi explici, chiar nu e nevoie... A propos, si mie mi s-a parut foarte amuzant, dar bati campii, asta nu-i subiect de discutie pe acest topic despre antivirusi...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ori sunt eu idiot, ori... n-am prins ideea. Daca era o gluma, fie ea si proasta, am ramas in urma... Dar lasa, nu te mai obosi sa te razi de numele meu sau sa-mi explici, chiar nu e nevoie... A propos, si mie mi s-a parut foarte amuzant, dar bati campii, asta nu-i subiect de discutie pe acest topic despre antivirusi...

Da nu e ! Iar tu nu esti idiot, probabil doar adormit,pentu ca nu stii cum sa reactionezi cand eu ti-am zis ca imi place numele tau!

Tot felul de lume..................

(tocmai tu te-ai gasit sa zici ca nu e topic de discutat asa ceva?)

 

Deci sa revenim!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

De recomandat este si BitDefender Internet security 2009, pe care il am, si care este practic versiunea de mijloc pentru home user. Are tot ce-ti trebuie firewall , antispamj, criptari etc.

Il am de vreo luna si ceva si nu pot spune ca-l simt ca ruleaza pe pc-u si nu am avut nici un fel de problema pana acum cu el.

Incearca-l...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Incearca-l...

Cui ii spui asta?Celei care a scris acu' 2 ani jumate?

Ontopic: Este OK Bitdefender-ul, insa nu este cel mai bun. Se poate si mai bine. Evident, eu n-o sa-mi expun preferintele.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×