Sari la conținut
Forum Roportal
Dirtyangel

Flori preferate

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

wow! se pare ca nu sunt singura inebunita dupa frezii :yahoo: sunt minunate si mirosul lor ma da pe spate :o:

asa mai imi plac si toporasii aia violet si mici...mi se par asa de gingasi, si mirosul lor....la fel ca la frezii.... :crazy:

Freziile sunt si printre florile mele preferate.

Anul acesta am plantat din cele cu floare dubla... desigur in ghiveci in casa. Au inceput sa iasa frunzulitele: http://i59.photobucket.com/albums/g284/Ari...08/PIC_0034.jpg :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
im plac aproape toate florile pentru ca sunt frumoase si gingase :yes: .

asa e. subscriu. primesc. :crazy:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Acum ii plac foarte mult orhideele pentru ca sunt colorate, mari, exotice si diferite de ceea ce vedem deseori.

De asemenea imi plac trandafirii pentru ca sunt foarte nobili, au un aer regal, si in plus parfumul lor este mininat.

In general oricum im plac aproape toate florile pentru ca sunt frumoase si gingase :crazy: .

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Singurele flori care imi plac cu adevarat sunt calele.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Imi plac multe flori,insa trandafirii,indiferent de culoare,au fost,sunt si vor ramane florile mele preferate. De ce? Pur si simplu...imi plac mai mult decat orice alte flori.Varietatea culorilor,diversitatea,aspectul lor...no comment. :spiteful:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

asa-i, aveam in gradina niste trandafiri de cupa de culoare crem perfecti, erau atat de delcati ca era imposibil sa nu te opresti sa-i privesti

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×