Sari la conținut
Forum Roportal
Nebuloasa

Obsesia noului

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Mda...

Nu este numai o obsesie. Nevoia de nou este insasi evolutia. Unde am ajunge daca ne-am multumi cu ce avem?

Ba chiar mai mult, ne plac lucrurile inaccesibile sau ale...altora. Masina, casa sau...nevasta altuia.

Iar femeile...cedeaza! De ce? Pentru ca alaturi de ea, este un mascul care pur si simplu s-a saturat de ea!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Pai asa a zis DR. Andreei ca fmeile tre sa faca asta nush dee cee au barbatii deestule care sa faca ...

 

dr andrei face televiziune nu psihologie...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

mmmm din cate am citit voi fetele ne-ati criticat un pik ca noi ne plictisim mai repede ........ poate ca asa este poate ca nu ...... dar toata viatza esti intr-o continua cautare si ai dreptul sa o faci :lol: ..... asta daca vhati referit la prieten/a ca ati zis ''NOUL'' deci poate e vb de o schimbare in viazta :lol: pe plan profesional sau cine stie ce :lol:??

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Este in firea omului sa caute mereu ceva nou, dar poate nu este cel mai potrivit sa incepi cu partenerul de viata.

Noul pe care il dorim poate fi cautat si gasit impreuna cu partenerul de viata.

Daca se intampla sa-ti doresti pe altcineva pe cealalta perna este un semnal ca sunt probleme serioase de cuplu.

 

Subscriu :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ai citit doar subiectul sau si ceea ce s-a raspuns?

 

Te plictisesti cu succes de orice? Nici o problema, exista dragostea de consum! :blink: N-ati auzit de asa ceva?

 

Citeste ce am scris aici. Poate intelegi.

 

m-am referit la o situaţie pur generala şi aşteptam nişte opinii...

Mereu m-am

Editat de angeldust...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

27 DE ANI DE VIATA SEXUALA

CU ACEEASI PERSOANA

AM AVUT O LEGATURA SI ACEEA DE NEVOIE , NU MA MANDRESC CU ASTA DAR ASA A FOST SA FIE

NU AM AVUT NEVOIE DE ALTCINEVA PE CEALALTA PERNA. MI-A PLACUT LINISTEA SI SIGURANTA INTR-O RELATIE

AVEM IN NOI ORICUM DESTULE NELINISTI. SA-MI MAI FAC CU BUNA STIINTA ALTELE?!

MA BUCUR CA SUNTEM IMPREUNA

DAR POATE UNII NU SUNT MULTUMITI CU CEEA CE AU SI TOT CAUTA. SAU NU ALEG BINE DE LA INCEPUT

NU TREBUIE JUDECATI ASPRU. ASA SUNT EI. SI SUNT MULTI.

POATE CA ASA AR FI TREBUIT SA FIM ALCATUITI CU TOTII....CINE STIE

FIECARE CU NOROCUL LUI SAU CU PRETENTIILE LUI.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

×