Sari la conținut
Forum Roportal
Stranic

The Vitruvian Man

Postări Recomandate

pai anul asta pe 15 septembrie incepe scoala :think: ... nu stiu nimic si nici nu mai vreau sa stiu...iertare , a fost o greseal fraza aia

 

no, mai bine ziceti de luna... ce ne facem, cu ea?

drastice fiind... ce gen?

 

 

 

Pai pentru inceput, gandeste-te ca asta inseamna rididcarea frecventei, deci de aici rezulta o purificare!!! Iar prin purificare se intelege anihilarea tiparelor mental-emotionale joase, ceea ce inseamna la randul ei, calamitati naturale si alte chestii ciudate si nu prea roz.

Dar asta este chestia cea mai mica pentru care ar trebui sa ne facem griji. Pentru ca dupa caum bine stiti, aici se duce si un razboi al polaritatilor, daca ii putem spune asa. Astra inseamna o intensificare a influentelor negative pe planeta. Intr-un cuvant, intunericul isi duce ultima batalie, care va fi dura......viitorul nu e prea roz....

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Pai pentru inceput, gandeste-te ca asta inseamna rididcarea frecventei, deci de aici rezulta o purificare!!! Iar prin purificare se intelege anihilarea tiparelor mental-emotionale joase, ceea ce inseamna la randul ei, calamitati naturale si alte chestii ciudate si nu prea roz.

Dar asta este chestia cea mai mica pentru care ar trebui sa ne facem griji. Pentru ca dupa caum bine stiti, aici se duce si un razboi al polaritatilor, daca ii putem spune asa. Astra inseamna o intensificare a influentelor negative pe planeta. Intr-un cuvant, intunericul isi duce ultima batalie, care va fi dura......viitorul nu e prea roz....

 

influientele negative deja au inceput se pare...au fost cateva zile cel putin in care am capiat iar cei din jurul meu aveau to felul de probleme...ciudat...iar eu nu puteam iesi dintr-o stare de negativism indiferent ca NU AVEAM MOTIVE LOGICE ...

nu stiu daca influientele astea vin in pulsuri sau constant...dar sigur acum o fost un puls

 

ca sa contracaram asemenea efecte ar trebui sa stam in credinta puternica de a fi optimisti indiferent ca TI DE PARE (caci realitate nu e, fiind indusa) ca se darama muntele ...:hi:

 

deci ar trebui sa fim constant asa, indiferent de iluzia din jur, si totul va fi bine:

post-6911-1181725210_thumb.jpg

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
influientele negative deja au inceput se pare...au fost cateva zile cel putin in care am capiat iar cei din jurul meu aveau to felul de probleme...ciudat...iar eu nu puteam iesi dintr-o stare de negativism indiferent ca NU AVEAM MOTIVE LOGICE ...

nu stiu daca influientele astea vin in pulsuri sau constant...dar sigur acum o fost un puls

 

ca sa contracaram asemenea efecte ar trebui sa stam in credinta puternica de a fi optimisti indiferent ca TI DE PARE (caci realitate nu e, fiind indusa) ca se darama muntele ...:hi:

 

deci ar trebui sa fim constant asa, indiferent de iluzia din jur, si totul va fi bine:

 

 

Pai da dar este o mica problema! din pacate nu prea te poti feri de astfel de influente doar prin ganduri frumoase. Oricat am vrea sa credem ca functioneaza, nu prea poate functiona!!!! Ce se pregateste este mult mai dur!!

Starile de care imi vorbesti sunt niste ev=fecte directe asupra noastra, si cu totii le avem, unii simt mai mult si altii mai putin, dar cu totii suntem de fapt afectati. Acesta este efectul poluarii cu frecvente joase, care vor sa contracareze efectul benefic al frecventei care se ridica a Mamei Geea. Suntem atacati la propriu si bombardati cu radionica. Este mult de discutata aici, dar daca chiar te intereseaza putem discuta si iti pot spune si cam ce ar trebui sa faci ca sa te feresti pe tine si pe familia ta....

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Pai da dar este o mica problema! din pacate nu prea te poti feri de astfel de influente doar prin ganduri frumoase. Oricat am vrea sa credem ca functioneaza, nu prea poate functiona!!!! Ce se pregateste este mult mai dur!!

Starile de care imi vorbesti sunt niste ev=fecte directe asupra noastra, si cu totii le avem, unii simt mai mult si altii mai putin, dar cu totii suntem de fapt afectati. Acesta este efectul poluarii cu frecvente joase, care vor sa contracareze efectul benefic al frecventei care se ridica a Mamei Geea. Suntem atacati la propriu si bombardati cu radionica. Este mult de discutata aici, dar daca chiar te intereseaza putem discuta si iti pot spune si cam ce ar trebui sa faci ca sa te feresti pe tine si pe familia ta....

pai ma intereseaza si va citesc doar ca nu postez caci nu sunt asa informata tehnic ca voi...la mine functioneaza bine intuitia insa :pokey:

 

chiar te rog sa-mi spui ce pot face :hi: multam daca vrei aici daca nu pe pm sau mess

 

acum o sa vreau sa discutam despre frecventele joase, stiu de radionica si am mai citit intr-un mesaj de-al tau ceva...dar deja stiam si un preot mi-a pomenit de asa ceva...totusi, trebuie sa existe ceva ce putem face pentru a ne proteja...

 

frecventele joase in general sunt induse si alimentate de trairi gen: egoism, mandrie, orgoliu, invidie, gelozii, vicii, obisnuita, rutina, ...si to soiul de astfel de vanitati sau mai stiu eu ce...right?:lol:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Pai da dar este o mica problema! din pacate nu prea te poti feri de astfel de influente doar prin ganduri frumoase. Oricat am vrea sa credem ca functioneaza, nu prea poate functiona!!!! Ce se pregateste este mult mai dur!!

Starile de care imi vorbesti sunt niste ev=fecte directe asupra noastra, si cu totii le avem, unii simt mai mult si altii mai putin, dar cu totii suntem de fapt afectati. Acesta este efectul poluarii cu frecvente joase, care vor sa contracareze efectul benefic al frecventei care se ridica a Mamei Geea. Suntem atacati la propriu si bombardati cu radionica. Este mult de discutata aici, dar daca chiar te intereseaza putem discuta si iti pot spune si cam ce ar trebui sa faci ca sa te feresti pe tine si pe familia ta....

atunci care e scopul" informatiei" pe care o tot scoti in evidenta dar de fapt nu poti face nimic?..... :hi: a deci te poti apara doar prin "metodele" tale altele nu exista?...... :pokey: mare "orgoilu" :lol:

multa iubire

 

ps....ai testat tu si alte lucruri si nu merg sau e propria ta "interpretare"? :)

multa iubire

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

"de voi munta muntii din loc cu credinta mea si iubire nu am ... nimic nu sunt" ...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
atunci care e scopul" informatiei" pe care o tot scoti in evidenta dar de fapt nu poti face nimic?..... :hi: a deci te poti apara doar prin "metodele" tale altele nu exista?...... :pokey: mare "orgoilu" :lol:

multa iubire

 

ps....ai testat tu si alte lucruri si nu merg sau e propria ta "interpretare"? :)

multa iubire

 

 

 

No ofence! dar spune-mi tu mie cum te aperi tu de un atac radionic prin iubire....A? Ori de o bomba biologica?

DA am testat si crede-ma ca nu ai trecut prin ce am trecut eu pentru ca altfel nu ma judecai pentru faptul ca sunt pragmatica si nu ma bazez pe mult invocata iubire. Iubirea este mai mult decat o substanta psihoactiva in creier, iar nici tu si nici eu nu am cunoscut-o cu adevarat. Si te rog frumos nu te mai lua de mine pentru simplul fapt ca nu iti convin metodele mele. Sincer am incercat multe metode de protectie si am ales ceea ce am vazut ca functioneaza! am dat un sfat prietenesc, iar daca asta inseamna orgoliu, imi pare rau pentru tine dar te-ai pierdut. Tu ramai cu iubirea ta si eu raman cu ale mele, iar daca oamenii imi cer ajutorul eu il voi da pentru ca nu toti vor sa ramana la stadiul de ignoranta!!!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

ami oameni buni, stiinta si Dumnezeu nu se exclud, merg mana in mana deci ... nu mai fiti asa indarjiti :hi:

 

astept subarah :pokey:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
No ofence! dar spune-mi tu mie cum te aperi tu de un atac radionic prin iubire....A? Ori de o bomba biologica?

DA am testat si crede-ma ca nu ai trecut prin ce am trecut eu pentru ca altfel nu ma judecai pentru faptul ca sunt pragmatica si nu ma bazez pe mult invocata iubire. Iubirea este mai mult decat o substanta psihoactiva in creier, iar nici tu si nici eu nu am cunoscut-o cu adevarat. Si te rog frumos nu te mai lua de mine pentru simplul fapt ca nu iti convin metodele mele. Sincer am incercat multe metode de protectie si am ales ceea ce am vazut ca functioneaza! am dat un sfat prietenesc, iar daca asta inseamna orgoliu, imi pare rau pentru tine dar te-ai pierdut. Tu ramai cu iubirea ta si eu raman cu ale mele, iar daca oamenii imi cer ajutorul eu il voi da pentru ca nu toti vor sa ramana la stadiul de ignoranta!!!

frumoaso,

1. atacul radionic e pe o anumita frecventa....simplu...schimb frecventa :hi: ..... :pokey: - sigur ca da replica "cu nu ai trecut prin ce am trecut eu" e fuga de a pricepe ce spune celalalt- e veche :lol: .... iar cu "fumatul" fortei gindurilor nu prea le ai.... nu de alta dar nu ti-ai da seama ca pragamatismul atrage "atacuri" de tot felul...si pe asta se bazeaza multe arme "psihice" :)

2. cum de unii se imbolnavesc de anumite boli si altii nu? - o fi genetic sau mai e si ceva dincolo..... dar pina la etapa asta inca mai ai...... :ro:

poti sa incerci "metode" de protectie cite vrei..... :crazy: atita timp cit inca mai ai "norisori" de care se pot lega "atacurile" esti "victima" lor.....

ps..... eu raman cu iubirea iar tu ramai in aer......adica "ratiune" :roll:

multa iubire

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
ami oameni buni, stiinta si Dumnezeu nu se exclud, merg mana in mana deci ... nu mai fiti asa indarjiti :hi:

 

astept subarah :lol:

 

 

 

 

Sunt total de acord cu ce zici!!!! Ar fi ideal sa se combine, si se combina de fapt, trebuie doar sa dai atentie celor doua aspecte.

In primul rand...Ca legea Rezonantei sa functioneaze, ca de fapt la asta se refera the listener, este nevoie ca noi sa ne purificam la modul cel mai serios pentru ca fiinta noastra sa nu mai poata avea nici un punct de rezonanta cu ceea ce este intuneric si negativ. Pentru a ne purifica avem nevoie de a ne indeparat pentru cel putin o luna de zile de oras. Ar fi benefica o escapada de o luna undeva la o cabana pe munte. Muntele are o putere extraordinara de purificare. Ai sa vezi ca vii de acolo alt om. O luna este de ajuns pentru a te curata de tipare mental -emotionale joase. Am postat la descoperirea din bucegi un traseu energetic super puternic , si va sfatuiesc pe toti ca macar o data in viata sa il parcurgeti.

Deci ella, primul pas este sa te indepartezi pentru o perioada de acest mediu infect. Timpul petrecut pe munte trebuie sa decurga in deplin a liniste si armonie cu natura. De asemenea se practica meditatie zilnic. Meditatia pe care o recomand este meditatia MERKABA, prin care ne putem activa corpul de lumina, sau vehiculul eteric. Voi posta metoda acestei meditatii in caz ca nu stiti despre ce este vorba...Este o meditatie extrem de puternica, care pe langa altele curata toate circuitele electrice.

La intoarcerea de pe munte trebuie sa avem grija sa ne protejam corespunzator!!! O initiere pe reiki este foarte benefica.

Plus ca am postat o multime de metode de protectie utilizand energia orgonului care este prana!!! Citeste postul de la transcenderea iluziei, si urmeazaapoi linkurile

Foloseste astfel de dispozitive pentru a iti purifica mediul, mancarea, si pe tine. Continua in acest timp sa practici meditatia Merkaba. Si ai sa vezi ce putere ai sa detii intr-un an

Nu o sa te mai atinga nimic!!!!!!

Sper sa iei in serios informatiile ca este pacat de ele si pacat de tine sa nu le folosesti!!!!

:pokey:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×