Sari la conținut
Forum Roportal
Stranic

The Vitruvian Man

Postări Recomandate

Revin:

 

Daca va rog sa discutati pe PM sau in alt topic despre infinitate va suparati?? Sper ca nu.

 

De abia ce am revenit on-topic.

 

O legatura care reiese din schite este cea intre luna-pamant si piramida lui Keops nu a fost abordata pana acum. Cum se integreaza piramida in discutia despre rolul de blocaj al lunii. Acum mi-a picat fisa ca am mai auzit vorbindu-se de un blocaj energetic asupra Terrei. Si acest blocaj este motivul pentru care nu am reusit sa descoperim in mod oficial existenta altor forme de viata in Univers. Hmmm... ceva informatii despre asta are cineva?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Daca va rog sa discutati pe PM sau in alt topic despre infinitate va suparati?? Sper ca nu. :hi:

 

De abia ce am revenit on-topic.

 

O legatura care reiese din schite este cea intre luna-pamant si piramida lui Keops nu a fost abordata pana acum. Cum se integreaza piramida in discutia despre rolul de blocaj al lunii. Acum mi-a picat fisa ca am mai auzit vorbindu-se de un blocaj energetic asupra Terrei. Si acest blocaj este motivul pentru care nu am reusit sa descoperim in mod oficial existenta altor forme de viata in Univers. Hmmm... ceva informatii despre asta are cineva?

 

 

Da ai dreptate.......din cate stiu eu....exita un fel de force field pe o anumita gama de frecvente joase.......ce blocheaza comunicarile energetice si "morale" cu sistemul solar , galxie etc......si cu dimensiunile superioare ( de la dimensiunea a 4-a in sus )..........

........ASTRALUL este prost inteles.....el nu reprezinta dimensiunea a 4-a asa cum este ea.....ci este creatia subconstientului planetar......

 

 

O prietena buna de-a mea....care are capacitati psihice elevate.........mi-a spus ca de fiecare data cand se uita la Pamant din exterior..........vede un force field ce are ca puncte de sustinere printre altele......un fel de statii tehnologice de influentara energetica si creare de holograme energetice..... ca si cum Pamantul este panza alba pe care se deruleaza un film....

 

Majoritatea clarvazatorilor nu isi dau seama ca ei de fapt extrag in mare [parte informatii false create perin exact aceste proiectii......ca sa nu mai vorbim de toate entitatile rtobotizate create cu scopul de a induce softuri false....

 

Steward Swerdlow si alti cercetatori in domeniu afirma faptul ca 90 % din chanelingurile date acum pe planeta sunt orchestrate de aceste puncte de creare regizata si de entitalie anexe lor.....

 

am un documentar foarte misto cu Steward Swerdlow.....dar nu stiu decat linkul torrent......as avea nevoie de DRAXY...ca sa imi spuna cum pot sa postez asa cum a facut cu DNA : Pirates of the Sacred Spiral....

 

Documentarul se numeste History of Mind Control....si se gaseste pe torent , chiar si pe video google.....

 

 

Ceea ce pot spune despre Piramida Lui Keops....este faptul ca reprezentand asa cum spunea Subarah....chakra AJNA....este un portal ce mediaza comunicare prin cel de-al treilea ochi.............

 

Un alt aspect pe care as vrea sa-l subliniez......este faptul ca orice piramida este de fapt un octaedru.sau doua piramide puse "fund in fund"........:pokey:

 

 

post-101334-1181746777_thumb.jpg

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Linkurile pentru History of Mind Control pe google:

 

 

http://video.google.com/videoplay?docid=12...h&plindex=2

 

http://video.google.com/videoplay?docid=75...h&plindex=0

 

Din pacate, eu nu stiu engleza si nici subtitrari pentru limba romana nu am gasit pe net. Un mic rezumat nu ar strica :o:

Editat de mihaela1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×