Sari la conținut
Forum Roportal
spider

Fobiile, temeri inexplicabile.....

Aveti fobii?  

102 membri au votat

  1. 1. Aveti fobii?

    • DA
      80
    • NU
      19
    • Am avut si m-am vindecat
      3


Postări Recomandate

Mi-e frica de paianjeni si tot felul de ganganii..(no offense Spider:) )

De cand ma stiu ori de cate ori vad cate o insecta cu mai multe picioare sau paroase, mi-e frica de ele., in rest stau bine...si chiar imi plac serpii de apa. :lol2:"

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

nu,n-am fobii,nici nu tin minte sa fi avut vreodata...poate oi fi uitat?

deh,varsta bat-o vina! :Pe

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Mi-e frica de paianjeni si tot felul de ganganii..(no offense Spider:) )

[snapbacca]64766[/snapbacca]

:spiteful: spider e doar un ID.

 

Eu nu suport gandacii insa nu am o fobie in ceea ce-i priveste.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Mi-e frica si scarba de fluturii cei mari de noapte si de gandaci! :spiteful: In schimb nu am nimic impotriva paianjenilor

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

mie mi-e frica de insecte.in special de cele mici.urasc scorpionii :"> desi nu sunt animale care te ataca asa degeaba.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Mie mi-e frica sa merg cu liftul (imi era de mult timp, dar pe la 12 ani s-a agravat...am ramas intr-un lift, nu vroiau aia sa ne scoata pt ca nu eram de-ai blocului respectiv...iar peste cateva nopti am visat ca am murit acolo, mult sange...etc :lol2: ; mai merg cu liftul cand e obligatoriu, dar cu liftul ala n-o sa mai merg orice-ar fi !!!)

Si imi mai e frica de inaltimi...medii :cry: adica intre etajul 4 si 15 sa zicem...

Si inca ceva...la metrou, mi-e frica sa trec de dunga alba, ca nu cumva sa cad pe shine :">

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

cred ca pina acum cel mai mult imi este "frica" de rime, serpi, poate ar mai fi si altele dar rimele sint cele mai.... si nu stiu de ce..... si baiatul meu se joaca cu ele.... mor cind il vad....

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Imi este frica de haitele de maidanezi. Cand merg pe o strada fara prea multi oameni, imi e frica sa nu ma muste vreun caine

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

mie mi'e frica de cutite,nu stiu de ce!!le folosesc,nu am nimic cu ele,dar,daca cineva se apropie cu cutitul de mine,cum se mai joaca sora'mea,i'mi vine sa urlu,dar pur si simplu ma blokez

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Pe la varsta de 10 ani am capatat o ditamai fobia de femei dentist. :blink: :good:

 

Au trecut 20 de ani de atunci si de ea nu am scapat...Am avut ocazia zilele astea sa infrunt aceasta fobie si sa scap de ea dar mai tare s-a accentuat si nush ce sa fac sa scap de ea... :o:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×