Sari la conținut
Forum Roportal
Clinho

Adevaratul Basescu !

Postări Recomandate

Si Geoana si Basescu sug de la acelasi licurici, orice deznodamant e aranjat dinainte.

Nu văd nimic rău

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
In rest, Basescu a reusit sa se puna "bine" cu toti vecinii si cu Uniunea Europeana. Nu-mi amintesc sa fi facut nici macar o vizita undeva, in tot mandatul sau.

 

Adica cum bre, vizitele la golden spritz nu se pune? Hic... La Maracineni? In Covasna? Hai ca ultima a fost o vizita externa! :dance2:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
P.S1. Daca tot se are asa bine cu americanii de ce nu a facut o cerere oficiala ca americanii aia care au omorit oameni in Romania, de beti ce erau, sa fie pedepsiti macar in tara lor, dar sa fie pedepsiti, si nu sa fie declarati nevinovati , asa cum s-a intimplat.

O cerere oficială adresată aşa, ca de la preşedinte rom

Editat de harald

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
... Ce imi e basescu ce imi este iliescu? Diferenta nu este decat de nuante, in rest amandoi o apa si un pamant

Da, da' Băsescu e o apă mai limpede şi un păm

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Pt Harald:

 

Dar totusi nu mi-ai raspuns la PS2 si PS3. Ce ne aduce bun asa zisa alianta cu America? Oare ea exista? In afara de mortii si banii pierduti prin Irak, Afganistan si toate teatrle de operatiuni pe unde am fost, in afara de faptul ca datorita cestei "axe" si a nontalentului pe care il are Basescu in materie de politica externa- avem cel mai mare pret al gazului din Europa, eu nu vad nimic bun in aceasta alianta (daca o fi existind...)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×