Sari la conținut
Forum Roportal
Clinho

Adevaratul Basescu !

Postări Recomandate

Ma faci sa rad ... :think: Chiar crezi tot ce se scrie ? Daca ar fi existat dosare ieseau cu muuuult inainte, cel mai tarziu in 2004.

 

era o simpla stire, dragule ! ;)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

"Liderul PSD, Mircea Geoană, a făcut, ieri, un apel la preşedintele Traian Băsescu, cer

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Cea mai mare curva? Politica. Cred ca de asta sunteti voi asa de mult pasionati de ea

Nici nu ştii c

Editat de harald

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu ma mai intereseaza, eu sunt domnisoara , ce sa caut pe la curve?!

Pana la urma intrebarea e sa si-o traga PD si PSD?Daca pt Base si implicit PD raul mai mic e PNL sau PSD?

 

Pe mine personal, deja m-au sictirit intr-atat incat prefer sa nu ma mai pun la curent.

 

Nu cred sa treaca vreo eventuala motiune.

La cat merg motiunile acestea cica ar trebui ( Liderul deputaţilor democraţi, Cristian Rădulescu) :"O moţiune trebuie să atragă atenţia, dacă nu să dăr

Editat de Kilkoana

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Daca pt Base si implicit PD raul mai mic e PNL sau PSD?

....

Nu cred sa treaca vreo eventuala motiune.

Dacă Geoană decide să-şi joace cartea moţiunii de cenzură, proşti să fie democraţii să nu voteze moţiunea. Nu au avut prea multe ocazii de a-l da jos pe Tăriceanu, asta ar fi prima şi ultima.

 

E simplu să spui că nu te mai interesează, Dar dacă tu iei time-out, ei nu iau time-out. E mai bine să fii la curent, chiar dacă nu-ţi place mizeria din lumea lor.

 

Pentru Băsescu, PSD-ul ar trebui să reprezinte balaurul cu şapte capete, care trebuie tăiat bucăţi, ars

Editat de harald

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Atunci in mod corect intrebarea ar fi : Cat din electorat ar pierde PD , daca ar sustine eventuala motiune?

 

PSD= balaurul cu sapte capete?? Nu mai caut emoticonul cu tone de ras! Ai fost tare.

Da` tot nu ar trece motiunea.

Editat de Kilkoana

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Atunci in mod corect intrebarea ar fi : Cat din electorat ar pierde PD , daca ar sustine eventuala motiune?

Dacă tot mă cred Mafalda, o să susţin că PD nu va pierde electorat dacă votează moţiunea PSD-ului. Poate va scădea c

Editat de harald

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×