Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

va multumesc mult!sunt constienta ca sanatatea mea e pe primul loc,insa ma ingrijoreaza faptul ca voi mai avea inca o cicatrice(pe langa cea existenta)!m-am obisnuit greu si cu cicatricea ramasa in urma operatiei de apendice,mi-a creat anumite complexe in momente intime cu sotul meu,ma simteam "urata" daca intelegeti ce vreau sa spun...important e sa trec cu bine si prin operatia asta si sa reusesc cat mai curand sa nasc un bebe,lucru la care visez de ceva vreme.multumesc inca o data

Sotul tau te iubeste si cu si fara cicatrice....am o prietena care s-a operat la sani de mai multe ori pt a-si scoate nodulii...se inhibase atat de mult din cauza lor ca mai bine i-a scos...si ea are cicatrice pe sani si nu spune decat ca e multumita ca i-a scos altceva nu conteaza doar sanatatea.Pt tine insanatosire grabnica! :) Sa dea Bunul Dumnezeu sa-ti vezi visul cu ochii.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Sotul tau te iubeste si cu si fara cicatrice...

 

mda,tocmai azi mi-a spus ca vrea sa ne despartim,cica sunt nebuna...intr-adevar am plans de cand am aflat ca am sarcina extrauterina,in primul rand mi-as fi dorit sa fie o sarcina normala,sa am si eu bebicul meu.a fost o saptamana grea pt mine mai ales ca toate le-am facut de una singura,nu l-am avut ca sprijin nici in vizitele facute la medic,laboratoare de analize etc si nici in noptile in care am facut temperatura de peste 39 grade si aveam dureri puternice.in fine,macar m-am convins de caracterul omului cu care traiesc.mini-depresia va trece probabil repede,dar cicatricea va ramane mereu sa-mi aduca aminte ca puteam fi mama.multumesc pt incurajari,sanatate multa tuturor

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Sotul tau te iubeste si cu si fara cicatrice...

 

mda,tocmai azi mi-a spus ca vrea sa ne despartim,cica sunt nebuna...intr-adevar am plans de cand am aflat ca am sarcina extrauterina,in primul rand mi-as fi dorit sa fie o sarcina normala,sa am si eu bebicul meu.a fost o saptamana grea pt mine mai ales ca toate le-am facut de una singura,nu l-am avut ca sprijin nici in vizitele facute la medic,laboratoare de analize etc si nici in noptile in care am facut temperatura de peste 39 grade si aveam dureri puternice.in fine,macar m-am convins de caracterul omului cu care traiesc.mini-depresia va trece probabil repede,dar cicatricea va ramane mereu sa-mi aduca aminte ca puteam fi mama.multumesc pt incurajari,sanatate multa tuturor

Nu am vrut sa fiu penibila,n-am stiut ca ai avut discutii pe aceasta tema....imi pare rau...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Sotul tau te iubeste si cu si fara cicatrice...

 

mda,tocmai azi mi-a spus ca vrea sa ne despartim,cica sunt nebuna...

Ai putea sa-l intrebi de ce mai exact te considera nebuna. Stiu ca e dureros, insa cred ca e important. Poate va prinde bine amandorura si totul ramane doar la stadiul de vorba.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

buna fetelor,sunt extrem de happy :) ,imi vine sa dansez de fericire :) .v-am spus in mesajele anterioare ca am sarcina extrauterina si luni voi fi operata deoarece tratamentul medicamentos nu da rezultate.azi am mai facut niste teste hcg si SOC!!! a inceput sa scada valoarea.am vb cu medicul si mi-a spus ca asta inseamna sarcina oprita din evolutie,nu mai e nevoie de nici o operatie pt ca prin tratament medicamentos se elimina sarcina si nu mai exista pericolul de a se rupe trompa!pana la urma am scapat "ieftin",chiar am avut noroc,se pare ca cineva acolo sus ma iubeste.trompa dreapta ramane la locul ei,deci sansele d a ramane insarcinata pe viitor sunt mult mai mari decat daca as fi fost operata.va multumesc pt mesajele incurajatoare,sanatate multa tuturor si aveti grija de voi!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

iuliana 13, as dorii sa stiu si eu dupa cat timp ai facut Bhcg? Si eu am facut tot la Bioclinica in Timisoara iar rezultatul este 1,20 mUI/,l . L`am facut cam de la 4 saptamani de la contact? este cumva prea devreme ?Voi fetelor ce credeti?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×