Sari la conținut
Forum Roportal
beggar

Iubire neimpartasita

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Sa inteleg ca ti'ai schimbat parerea despre femeile geloase si posesive? Iubirea exista si e foarte frumoasa...

Nu. Numai ca eu nu vreau sa mai fiu una din ele.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nu. Numai ca eu nu vreau sa mai fiu una din ele.

 

Ma bucur pentru tine :D

 

Nu exista atata timp cat nu esti dispus sa o simti.

 

Inima nu te intreaba daca vrei sa iubesti sau nu, oricat de mult ti'ai dori sa nu o faci.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nu exista atata timp cat nu esti dispus sa o simti.
Sunt de acord,wtf.
Ma bucur pentru tine :friends:Inima nu te intreaba daca vrei sa iubesti sau nu, oricat de mult ti'ai dori sa nu o faci.
Ba pe mine m-a intrebat mereu inima. Nu mai cred in povesti.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Inima nu te intreaba daca vrei sa iubesti sau nu, oricat de mult ti'ai dori sa nu o faci.

Ai sa razi, dar iubirea este doar un sentiment. Pe care il poti ignora si pe care il poti alunga, daca asta iti doresti.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Sa inteleg ca ti'ai schimbat parerea despre femeile geloase si posesive? Iubirea exista si e foarte frumoasa...Pai ce n'ai inteles? Fata te iubeste dar o deranjeaza ca'i tii contul, si prefera sa stea la distanta decat sa sufere din cauza certurilor inutile...

si e de preferat sa stai cu cineva care nu iti tine contul si nici nu il iubesti sau nu te iubeste?asta e ratiune?...cine gandeste asa...in fine..eu prefer asa cu pasiune cu posesivitate si gelozie..sa simt ca iubesc si sunt iubit

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
si e de preferat sa stai cu cineva care nu iti tine contul si nici nu il iubesti sau nu te iubeste?asta e ratiune?...cine gandeste asa...in fine..eu prefer asa cu pasiune cu posesivitate si gelozie..sa simt ca iubesc si sunt iubit
Mai....gelozie pana la o anumita limita, nu sa'i scoti ochii ca s'a uitat in nu'sh ce fel la un baiat pe strada... ca aia nu mai e pasiune, si de simtit...poti simti ca iubesti si in alte moduri, nu tinandu'i contul partenerului.
Ai sa razi, dar iubirea este doar un sentiment. Pe care il poti ignora si pe care il poti alunga, daca asta iti doresti.
Nu poti trai fara sa iubesti. Si nici nu te poti da batut daca ai fost dezamagit o data.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nu poti trai fara sa iubesti. Si nici nu te poti da batut daca ai fost dezamagit o data.

De unde stii tu de cate ori am iubit eu?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
De unde stii tu de cate ori am iubit eu?

 

Suntem toti ca Alice in tara minunilor. Nu sti de unde sare iepurele si catre ce vizuina te imbie sa-l urmezi.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Suntem toti ca Alice in tara minunilor. Nu sti de unde sare iepurele si catre ce vizuina te imbie sa-l urmezi.

Tocmai despre asta este vorba. Cum am mai spus, poate ca am cazut de prea multe ori si nu mai vreau sa ma ridic de jos.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×