Sari la conținut
Forum Roportal
beggar

Iubire neimpartasita

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

:o: cine-i perfect?

:o: viata e o acumulare de experiente :o:

 

ultima mea greseala?..nu m-am putut rupe de ratiune

Editat de puiu.t

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

ah clar ... deja gresecs si-n actuala relatie .. dar tot inainte

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu am spus ca iubirea vine pe nepregatite (poate sa fie un zambet,o privire,etc...asta fiind doar inceputul;nu am afirmat ca asta ar fi tot.. :o: )

 

In cazul meu, iubirea m-a luat pe nepregatite, nu a avut nevoie de nici un teren pregatit dinainte.

 

 

Recunosc ca nu am prins nuanta. Iubirea vine cu indragostirea , cand nu te astepti, sau oricum cand nu-ti faci planuri.

Asa '' am patit '' si eu.

Editat de buzdugan

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
In cazul meu,iubirea m-a luat pe nepregatite,nu a avun nevoie de nici un teren pregatit dinainte

Cum poate iubirea să te ia pe nepregătite ? Iubirea vine

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
In cazul meu, iubirea a incetat sa mai existe.

Si in cazul meu la fel.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

eu iubesc si ma iubeste dar nu suntem impreuna culmea...e suparata ca sunt gelos si posesiv si zice ca nu poate trai cu mine in stilul meu alert desi ma iubeste enorm..(cum mama dracu vine asta nu stiu..) :D

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
eu iubesc si ma iubeste dar nu suntem impreuna culmea...e suparata ca sunt gelos si posesiv si zice ca nu poate trai cu mine in stilul meu alert desi ma iubeste enorm..(cum mama dracu vine asta nu stiu..) :D

Mda. Am ajuns la concluzia trista,zilele astea,ca gelozia e moartea pasiunii.Trist,dar adevarat.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Mda. Am ajuns la concluzia trista,zilele astea,ca gelozia e moartea pasiunii.Trist,dar adevarat.
Sa inteleg ca ti'ai schimbat parerea despre femeile geloase si posesive? Iubirea exista si e foarte frumoasa...
eu iubesc si ma iubeste dar nu suntem impreuna culmea...e suparata ca sunt gelos si posesiv si zice ca nu poate trai cu mine in stilul meu alert desi ma iubeste enorm..(cum mama dracu vine asta nu stiu..) :D
Pai ce n'ai inteles? Fata te iubeste dar o deranjeaza ca'i tii contul, si prefera sa stea la distanta decat sa sufere din cauza certurilor inutile...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×