Sari la conținut
Forum Roportal
o mama in abu dhabi

Casatorii Mixte :help:

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

"Getutzo" , taci ! ;)

Scoate-ti si tu coltii... dupa silicoane. Nu de alta ..da`..daca nu mai apuci? :spiteful:

Nu vrea barbatul sa imi pun silicoane nici cum ... baga divort inainte sa ne casatorim :crazy: ... cica sunt buna asa naturala... cred ca vrea sa imi traga tapa cu banii :tease:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
"Getutzo" , taci ! :)

Scoate-ti si tu coltii... dupa silicoane. Nu de alta ..da`..daca nu mai apuci? :spiteful:

E bine asa. Decat se se simta sufocat...mai bine ii creezi iluzia ca e liber . :)

ClassicAlina, invata de la patzite! :P :)

 

Nu vrea barbatul sa imi pun silicoane nici cum ... baga divort inainte sa ne casatorim ;) ... cica sunt buna asa naturala... cred ca vrea sa imi traga tapa cu banii :tease:

Toate suntem bune "naturale" pana ne casatorim, dupa aceea.... :crazy:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Da,da! Te pacaleste! :)

 

Ufff! Destept barbat! Ce drak iti trebuiau alea(silicoanele) prin...piept?

Asteapta si tu. Ii faci un copil si dupa aia vrei masina. ;)

Cu toate ca... la cat i-ai oblojit copii astuia... meritai avion! :)

are 2 masini si una imi ramane mie :tease: .. Imi e frica de casatorie ca de dracu... dar acum daca i-am spus da :P ... merg inainte. Cat despre silicon... parca de cand m-am ingrasat au mai crescut :) .. poate nu mai am nevoie asa de mare :spiteful: :crazy:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Moi..speriati fata :spiteful:

Alino ...nu-i asa mama, depinde mult si de tine cum iti asezi activitatile. Daca te mariti nu devii sclava nimanui ;), e chiar mai bine decat inainte :tease:

 

Cat despre copii...nasterea nu e grea...eu abia astept sa mai fac unu :crazy:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Moi..speriati fata ;)

Alino ...nu-i asa mama, depinde mult si de tine cum iti asezi activitatile. Daca te mariti nu devii sclava nimanui ;), e chiar mai bine decat inainte :crazy:

 

Cat despre copii...nasterea nu e grea...eu abia astept sa mai fac unu :P

Pai eu am spus, pana la urma It's fun. Mai dai de fundul marii cateodata, dar e ok. Nasterea nu e usoara?! :spiteful: Sora mea a fost in sala de nasteri cum mine. A zis ca nu face copii in viata ei :tease: si dupa nastere a stat imbibata in bautura ptr 2 zile (si ea si sotul :) ). Poate o sa mai am si eu unul, peste vreo 5 ani asa... Dumnezeu stie. Macar acum stiu ce ma asteapta :)

 

In alta ordine de idei , Alina, nu as da inapoi de la nimic din ceea ce am acum(copil si sot). Eu ma simt implinita ca femeie. Am servici bun, copil destept si frumos, si binenteles, cireasa de pe tort:sotul :)

Editat de o mama in abu dhabi

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

×