Sari la conținut
Forum Roportal
Giorgio

Cum sa scapi de o fosta iubire?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

nu, gresesti, nu sunt feminista giorgio. dar asa e... nu stiti sa dati papucii. nu sunteti atat de maturi incat sa va asumati o asemenea responsabilitate. plus ca eu cred ca intre timp tu i-ai mai dat ceva sperante. in definitiv, e treaba ta si nu ma bag, dar imi pare usor dubioasa povestea ta.

[snapbacca]33422[/snapbacca]

In fine... fiecare are dreptul la o opinie.

 

In alta ordine de idei, sper ca am reusit sa scap. Am amenintat-o ca o dau pe mana politiei si asta se pare ca a facut-o sa bacca-off... ;)

Doamne ajuta!

Editat de Giorgio

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vai...ce ne facem fratilor cu fetita asta? :victory: Incearca sa o combini cu cineva :good: fa-i cunostinta cu un amic ceva..nus ce sa zic..

[snapbacca]31723[/snapbacca]

cred ca nu vei reusi , cred ca-i genul care cauta "tatic", genul insistent-lipicioso-neajutorata si care nu are de loc spirit de independenta...Schimba-ti nr. de mobil, adresa, e-mail-ul...sau ( ce ur

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Cel mai simplu/sigur mod de a linisti o femeie este sa treci prin ea. :victory:

[snapbacca]34982[/snapbacca]

ce e aia?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
ce e aia?

[snapbacca]35008[/snapbacca]

 

Probabil ca se refera la "sexual intercourse" :pee

 

Numai ca partea cu linistitul... nu e chiar asa... Se linisteste ea pe moment, apoi vine sa mai ceara. :victory: :good:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Acum pe bune.. i-am aratat unui coleg de-al meu topicul.. si stii ce a zis? Ca exagerezi si ca intr-un an de zile daca nu ti-ai dat seama ce fel de om era ba mai mult te-ai si indragostit de ea..... ai fost naiv si acum faci teatru .. ca oricum "Cine se aseamna se aduna".. sa-la cred?? Eu la-am contrazis initial.. dar parea foarte logica si umana explicatia lui .. Are dreptate sau nu? ca eu nu mai stiu ... :blinca:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum pe bune.. i-am aratat unui coleg de-al meu topicul.. si stii ce a zis? Ca exagerezi si ca intr-un an de zile daca nu ti-ai dat seama ce fel de om era
Editat de Giorgio

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nu stiu ce logica are "Cine se aseamana se aduna" in structura post-ului tau, dar am inteles ca la tine nu e musai sa existe o logica... Iar devin rautacios. Scuze! Peace!

[snapbacca]35070[/snapbacca]

Adica daca v-ati potrivit .. v-ati meritat unul pe celalalt.. sunteti la fel .. asta era .. Lamurit? :victory: (asta asa... vorbind ipotetic pentru ca oricum am vazut numai argumente de la Giorgio nu si de la prietena lui... nu asa se judeca o persoana nu? )

Nu mai cred nimic, ... nu mai dau dreptate nimanui .. Si concluzia mea.. Cine se aseamna se aduna (acum stii ce vreau sa zic) .. :pee

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Oca... pot fi si eu... de fapt... sunt si eu subiectiv... mai mult sau mai putin... nimic de zis.

Cat despre concluzia ta... ai dreptul sa crezi ce vrei! :good:

 

 

 

ACESTA A FOST ULTIMUL MEU POST LA ACEST TOPIC. (DACA NU RECIDIVEAZA CUMVA TIPA) :victory:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×