Sari la conținut
Forum Roportal
Giorgio

Cum sa scapi de o fosta iubire?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Atunci vorbeste cu un dusman.  8) Te scapi de amandoi.

Am citit un articol dragut intr-un FHM mai vechi pe tema asta (cum sa scapi de fosta iubita). Daca gasesc revista o sa pun aici articolul.

[snapbacca]31747[/snapbacca]

 

Interesanta idee... 8) Numai ca dusmanii mei disimuleaza bine...

Ar fi interesant de citit articolul respectiv. Daca il gasesti, as aprecia 8)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Giorgio... doar ceva am de zis: Hang in there! Nasol cand se intampla caestii de genul... eu sincer nu stiu ce sfat sa iti dau, mai ales daca situatia dureaza de atata timp. cele 2 solutii bune raman cele clasice: sa o confrunti direct sau sa o ignori, cum au sugerat si alti forumisti.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Giorgio... doar ceva am de zis: Hang in there!

[snapbacca]31771[/snapbacca]

I`ll try sazza! Problema e ca asta nu e un caz clasic... :blinca:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ar fi interesant de citit articolul respectiv. Daca il gasesti, as aprecia 8)

[snapbacca]31760[/snapbacca]

 

Am cautat in arhiva mea de reviste dar nu am gasit. sa-ar putea sa fi citit intr-o sala de asteptare pe undeva.

M-am uitat si la ei pe site dar nu am gasit pe nici o coperta titlul.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

pai, daca aia n-a mers, cealalta nici atat, ai mai incercat altfel si.....nimic!!!

Vrei cu adevarat sa scapi de ea inseamna ca esti dispus sa faci orice... Daca se poarta cum se poarta este doar obsedata de o idee... probabil nu-i place sa piarda... daca ai tact aplici psihologia inversa... te intalnesti cu ea... te faci ca ploua.. dar in asa fel incat sa ajunga sa creada ca a castigat..ii dai ocazia sa-ti dea papucii in cel mai josnic mod :) (uof fetele astea ! )

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
pai, daca aia n-a mers, cealalta nici atat, ai mai incercat altfel si.....nimic!!!

Vrei cu adevarat sa scapi de ea inseamna ca esti dispus sa faci orice... Daca se poarta cum se poarta este doar obsedata de o idee... probabil nu-i place sa piarda... daca ai tact aplici psihologia inversa... te intalnesti cu ea... te faci ca ploua.. dar in asa fel incat sa ajunga sa creada ca a castigat..ii dai ocazia sa-ti dea papucii in cel mai josnic mod  :)  (uof fetele astea ! )

[snapbacca]31986[/snapbacca]

Imi pare rau sa te dezamagesc, insa exact asta am facut... Nu i-am dat eu papucii, ci am facut-o sa imi dea ea papucii, stiind ca e impulsiva. Apoi, cand si-a dat seama ce a facut si a vrut sa se intoarca, am refuzat... Numai ca... se caeeps tryin`! Si intr-un mod foarte sacaitor... cu o medie de 3 sms-uri si un telefon pe seara...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
pai, daca aia n-a mers, cealalta nici atat, ai mai incercat altfel si.....nimic!!!

Vrei cu adevarat sa scapi de ea inseamna ca esti dispus sa faci orice... Daca se poarta cum se poarta este doar obsedata de o idee... probabil nu-i place sa piarda... daca ai tact aplici psihologia inversa... te intalnesti cu ea... te faci ca ploua.. dar in asa fel incat sa ajunga sa creada ca a castigat..ii dai ocazia sa-ti dea papucii in cel mai josnic mod  :)  (uof fetele astea ! )

[snapbacca]31986[/snapbacca]

 

cam dur ! :) de ce nu incerci sa-ti construiesti alta relatie ? poate daca te vede cu altcineva pricepe ! poate... :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

stiu ca tu i-ai dat papucii mi-ai zis ..dar daca nu ii dai macar putin din ce doreste .. te dispera.. (parca cunosc algoritmul asta)..daca nu .. nu-ti ramane decat sa suporti.... sau.. sa o omori !! :)

:) :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
................ si un telefon pe seara...

[snapbacca]31988[/snapbacca]

 

Imi dau si eu cu parerea. ....Tine-o de vorba la telefon cat de mult poti. Cat mai mult cu putinta. Probabil ca atunci cand va primi nota de plata nu te va mai deranja cu telefoanele. :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
cam dur !  :) de ce nu incerci sa-ti construiesti alta relatie ? poate daca te vede cu altcineva pricepe ! poate...  :)

[snapbacca]31990[/snapbacca]

 

Dar oare am sanse, daca ma suna de nu stiu cate ori pe seara? Adevarul e ca nici nu am incercat sa imi fac o relatie doar asa... ca sa scap de ea. Daca fac asta, ma folosesc de fatuca cealalta... si nu-sa genul..

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×