Sari la conținut
Forum Roportal
Clinho

Locul in care Clinho va contrazice !

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Oameni buni ...eu zic sa ne calmam..nu am nimic cu nimeni ,dar sa fie dreptate...nu sunt mare judecator asa vad eu lucrurile ,chiar daca sunt acid in declaratii ,trebuie sa stim cine sunt asa numitii pocaiti ? de ce evreii conduc lumea din umbra , nu il sustin pe Hitler , nu sunt antisemit...

 

De ce sunt denumit mare judecator ? eu stiu ca e liber sa gandim chiar daca ideile mele reflecta adevarata realitate

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Oameni buni ...eu zic sa ne calmam..nu am nimic cu nimeni ,dar sa fie dreptate...nu sunt mare judecator asa vad eu lucrurile ,chiar daca sunt acid in declaratii ,trebuie sa stim cine sunt asa numitii pocaiti ? de ce evreii conduc lumea din umbra , nu il sustin pe Hitler , nu sunt antisemit...

 

De ce sunt denumit mare judecator ? eu stiu ca e liber sa gandim chiar daca ideile mele reflecta adevarata realitate

 

atata timp cat acuzi si discuti pe cineva care nu se poate apara ,asta ti se pare normal ?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Mister in lumea asta efemera sunt alte lucruri mult mai importante decat sanii, vaginul si buzele senzuale...in concluzie e nesatisfacut sexaul

 

 

Ma surprinde ca spune sau scrie asta un barbat....barbatii in general descopera greu ca exista lucruri mai importante decat sanii, vaginul si buzele senzuale sau nu descopera deloc...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

NU ar trebui sa te surprinda , aparentele ne joaca feste , aparentele sunt ca un miraj...e punctul meu de vedere ,sunt un tip cu coloana vertebrala care nu se ascunde dupa adevar .

 

atata timp cat acuzi si discuti pe cineva care nu se poate apara ,asta ti se pare normal ?

Duduie cu pantofu roşu ca focu , văd ca te ambalezi sau mai bine zis te impacientezi c

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
NU ar trebui sa te surprinda , aparentele ne joaca feste , aparentele sunt ca un miraj...e punctul meu de vedere ,sunt un tip cu coloana vertebrala care nu se ascunde dupa adevar .

Duduie cu pantofu roşu ca focu , văd ca te ambalezi sau mai bine zis te impacientezi c

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Duduie cu pantofu roşu ca focu , văd ca te ambalezi sau mai bine zis te impacientezi c

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
NU ar trebui sa te surprinda , aparentele ne joaca feste , aparentele sunt ca un miraj...e punctul meu de vedere ,sunt un tip cu coloana vertebrala care nu se ascunde dupa adevar .

Duduie cu pantofu roşu ca focu , văd ca te ambalezi sau mai bine zis te impacientezi c

Editat de ea_adita

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×