Sari la conținut
Forum Roportal

Postări Recomandate

mda..si stelistu ala care l-a lovit pe Omoduemuke ar fi meritat rosu,dar arbitru n-a vazut..acum nu mai conteaza,important e ca s-a calificat Poli :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ai injurat vreodata in viata ta ?

Intreb pt. ca aud injuraturi tot timpul , dar nu am vazut pana acum oameji sa bata altii oameni "de aia".

 

Da, am injurat. Atat ca aici nu e vorba daca sari cu cutitu' pentru vorbele pe care ti le arunca vecinu' peste gard. As fi gata sa pun pariu ca daca lucrurile s-ar fi petrecut invers si stelistii ar fi luat-o razna pe teren provocandu-i pe ceilalti, lucrurile s-ar fi petrecut exact la fel, in oglinda. :) Tine de tensiunea momentului, de psihologia omului in gloata s.a.m.d. Tot ce subliniam este ca nu e vorba de draci si sfinti aici. Dar deviem de la subiect.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Chiar daca suntem frati cu Poli, cupa e singura sansa a Rapidului sa mai joace in uefa si imi doresc din tot sufletul sa o castigam..cred ca va fi o atmosfera foarte frumoasa pe Dan Paltinisanu...deabia astept meciul :focus:

 

Poli a castigat meciul cu jiu :pardon: si este la a 5-a victorie consecutiva!Bravo Poli!(golul a fost dat din corner la o centrare al fostului rapidist Karamyan :lol2: )

.. in tribune au fost 30 de jiulisti si 200 de polisti :))) ,ce mi-ar fi placut sa fiu si eu acolo,dar meciul rapidului a fost prioritar :no:

 

polirapidms8.jpg

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

si daca au luat bataie ce?oricui i se mai intampla..2 goluri le-au luat in inferioritate numerica,oltenii au avut si 2 penaltyuri..in fine..succes poli in meciul cu uta!sper sa-i bata si sa pastreze locul 5.Go Poli!

La bine,la rau,prieteni mereu!Poli si Rapid se iubesc la infinit!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×