Sari la conținut
Forum Roportal

Postări Recomandate

ar trebui IAncu sa ii tina mai in strans ca altfel retrogradeaza

 

in sezonul trecut, au fost pe teren tineretul la meciul cu Dinamo. eu cred ca pana la urma ar trebui sa se incerce cu tineretul. ei cu siguranta vor da tot ce au mai bun, sa se afirme.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Cum am mai zis, ramane si problema meciurilor din deplasare. De cand a venit Uhrin la echipa Timisoara nu a prea castigat puncte in deplasare.

 

Si Taborda pana acum e jenant. Apara mult mai bine Popa sau Pantilimon.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Cum am mai zis, ramane si problema meciurilor din deplasare. De cand a venit Uhrin la echipa Timisoara nu a prea castigat puncte in deplasare.

 

Si Taborda pana acum e jenant. Apara mult mai bine Popa sau Pantilimon.

 

pentru meciul urmator din deplasare, se gandesc cei din staful tehnic al echipei, sa-i mai ataseze un brat. :spiteful:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Am fost la meci si sunt dezamagit de jocul slab cel face Poli. Minutele insumate in care a jucat fotbal de calitate au fost vreo zece de toate. Portarul a facut meci bun si cu Karamian, in rest note de 6 pentru prestatie la toti jucatorii.

 

Poze facute la firul ierbii puteti gasi la adresa

http://www.gapo.ro/detaliu_poza/6873/23108...ZQ2WRS3JIGA.htm

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

DEsi adevarata Puli deja pe undeva prin D.Era timpul ca echipa luata din BUCURESTIUL pe care ei il injura zilnic,sa fie penalizata.Trebuia sa aveti grija de echipa voastra de acum 15 ani,acum e tarziu.Si-a batut ZAMBON joc de voi o data,o face a doua oara.Si o sa o faca pana se plictiseste el pentru ca voi sunteti niste nimicuri care nu aveti nimic de zis.POLI TM E IN C SI JOACA LA BUCURESTI!(ca sa stiti unde e echipa voastra adevarata).

NU aveti echipa,nu aveti identitate,si acum ati ramas si fara echipa pe care in MILA noastra v-am trimis-o!!NISTE INCAPABILI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

FORZA DINAMO!FORZA DINAMO!FORZA DINAMO!FORZA DINAMO!FORZA DINAMO!FORZA DINAMO!FORZA DINAMO!FORZA DINAMO!FORZA DINAMO!FORZA DINAMO!FORZA DINAMO!FORZA DINAMO!FORZA DINAMO!FORZA DINAMO!FORZA DINAMO!FORZA DINAMO!FORZA DINAMO!FORZA DINAMO!FORZA DINAMO!FORZA DINAMO!FORZA DINAMO!FORZA DINAMO!FORZA DINAMO!FORZA DINAMO!FORZA DINAMO!FORZA DINAMO!FORZA DINAMO!FORZA DINAMO!FORZA DINAMO!FORZA DINAMO!FORZA DINAMO!FORZA DINAMO!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
DEsi adevarata Puli deja pe undeva prin D.Era timpul ca echipa luata din BUCURESTIUL pe care ei il injura zilnic,sa fie penalizata.Trebuia sa aveti grija de echipa voastra de acum 15 ani,acum e tarziu.Si-a batut ZAMBON joc de voi o data,o face a doua oara.Si o sa o faca pana se plictiseste el pentru ca voi sunteti niste nimicuri care nu aveti nimic de zis.POLI TM E IN C SI JOACA LA BUCURESTI!(ca sa stiti unde e echipa voastra adevarata).

NU aveti echipa,nu aveti identitate,si acum ati ramas si fara echipa pe care in MILA noastra v-am trimis-o!!NISTE INCAPABILI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

FORZA DINAMO!FORZA DINAMO!FORZA DINAMO!FORZA DINAMO!FORZA DINAMO!FORZA DINAMO!FORZA DINAMO!FORZA DINAMO!FORZA DINAMO!FORZA DINAMO!FORZA DINAMO!FORZA DINAMO!FORZA DINAMO!FORZA DINAMO!FORZA DINAMO!FORZA DINAMO!FORZA DINAMO!FORZA DINAMO!FORZA DINAMO!FORZA DINAMO!FORZA DINAMO!FORZA DINAMO!FORZA DINAMO!FORZA DINAMO!FORZA DINAMO!FORZA DINAMO!FORZA DINAMO!FORZA DINAMO!FORZA DINAMO!FORZA DINAMO!FORZA DINAMO!FORZA DINAMO!

 

 

cred ca ai fi inspirat daca ti-ai exprima frustrarile altundeva. daca se poate , undeva unde sa nu te auda nimeni,ceva gen....baie!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

1. Invata sa mai scrii. Nu mai scrie doar cu majuscule.

2. Tocmai ai devenit un frustrat spunand chestiile astea. Si despre Dinamo poti spune la fel de multe chestii "bune" la fel ca si pentru Poli, dar nu vrei. Pentru ca vrei sa vezi doar o anumita parte a paharului. Adica esti limitat.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×