Sari la conținut
Forum Roportal

Postări Recomandate

Nu joaca bine in primul rand pt. ca iancu nu are rabdare cu antrenorii. Nu ii schimbi dupa 3 esecuri , ii lasi sa construiasca o echipa.

 

asta din pacate e sindrom larg raspandit in fotbalul romanesc. cati ani a stat ferguson la ManU? cati ani a construit Wenger la Arsenal? la noi... toata lumea vrea ca din pericol de retrogradare sa ajungi pe podiumul ligii intr-un sezon. dupa eglauri si infrangeri urla patronii, urla suporterii, urla presa... toata lumea da din gura :giveheart:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Sau Lyon.Cine auzise de Lyon acum 5 ani?

tu in nici un caz :jester:

pana sa ajunga poli un lyon 2 mai e muuult.

bafta in semifinala si sa ne vedem la timisoara pentru un meci jucat intre frati :flowers:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
sa fim realisti. finala va fi rapid-steaua :pardon:

nu fii cobe. eu vreau sa vin in timi in vara asta si n-am chef de spurkies pe acolo

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
nu fii cobe. eu vreau sa vin in timi in vara asta si n-am chef de spurkies pe acolo

 

Daca vei da de spurkies nu va fi in nici un caz la Timisoara pt ca daca finala va fi RAPID-steaua se va juca la Bucuresti..si eu sper sa jucam finala cu Poli,ar fi super fain..o finala intre frati :P

..i-am auzit pe jucatorii lui Poli vorbind foarte optimistic despre meciul din cupa si eu stiu ca atunci cand vrea Poli poate..deci de ce sa nu speram?..

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

finala se joaca la timisoara si nu pentru ca timisoara se va califica sigur in finala ci pentru ca asa s-a hotarat inca de la inceputul competitiei.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

da,dar acum au intors-o ca la ploiesti> Lupescu a zis ca daca finala va intre RAPID si steaua n-are rost sa se joace la Timisoara si ca ar fi mai bine pt suporteri sa se joace in Bucuresti..eu nu prea sunt de acord cu decizia asta,da' ce sa-i facem.. :lol:

Editat de Giulestina_1923

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×