Sari la conținut
Forum Roportal
Alex Cocieru

link/icon exchange

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Salutare, confrati !

Am doua situri de turism, unul pr3, altul inca neevaluat...

Doresc schimb de linkuri, in special de pe situri de turism cu pr4 sau mai mare.

Pentru oferte bune sunt dispus sa platesc.

Am o sugestie pentru roportal: realizati un sistem de schimb de linkuri, un fel de bursa a linkurilor...

Nu sunt prea multe forumuri in care se discuta seo, acesta este , poate , cel mai important...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Am o sugestie pentru roportal: realizati un sistem de schimb de linkuri, un fel de bursa a linkurilor...

 

Chiar avem un astfel de proiect cand o sa-l finalizam o sa va anuntam.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Simplu: www.e-calauza.ro

 

Cautam parteneri link-exchange. PR minim 1 si minim 30 vizitatori zilnic.

Pentru site-urile care ne afiseaza link pe prima lor pagina, afisam la fel in partea stanga jos (vezi in pagina), pentru restul (cei care au sectiune speciala linkuri, parteneri etc in alta pagina decat indexul) afisam in pop-up-ul "more" (sub linkuri la noi pe pagina)

 

ne auzim pe Yahoo messenger: shpampy - sau aici pe forum

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Salut la toata lumea

 

Se da site-ul Relatii Matrimoniale Online este un site de dating si as prefera sa fie tot un site de dating cel care va pune link catre mine

 

Cine e interesat poate sa ma contacteze aici.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
se obtin o multime de linkuri cu un efort minim (de a include un script in footer).

 

Pe mine m-a ruinat co-op datorita linkurilor din footer. La inceput au crecut toate siturile considerabil, apoi s-au prabusit deodata. Google este in stare sa descopere cand intri intr-o astfel de retea, si mai mult ca sigur te penalizeaza. Ma chinui de 2 luni sa-mi repar 3 situri care aveau inainte cate 1000 de vizitatori unici pe zi.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Pe mine m-a ruinat co-op datorita linkurilor din footer. La inceput au crecut toate siturile considerabil, apoi s-au prabusit deodata. Google este in stare sa descopere cand intri intr-o astfel de retea, si mai mult ca sigur te penalizeaza. Ma chinui de 2 luni sa-mi repar 3 situri care aveau inainte cate 1000 de vizitatori unici pe zi.

 

Asa este! Link-exchange-ul este penelizat de motoarele de cautare. Eu va recomand ca sa investiti timpul si energia in inscriere in directoare - (cu toate ca inscrierea in directoare va influenteaza pozitionarea in motoarele de cautare, adica site-urile voastre vor fi listate pe langa directoarele in care sunt inscrise cu cuvinte ce se aseamana mult cu o fraza sau paragraf din site).

Dar cred ca daca doriti sa obtineti un real succes pe web atunci ar trebui sa recurgeti la imaginatie. Creati un continut IREZISTIBIL cara sa raspunda unor nevoi fierbinti ale utilizatorilor de internet si... atunci acestia vor da "sfoara-n tara" pe forum-uri, blog-uri, etc. Nu credeti ca este mai utila aceasta tehnica? Eu cred ca in maxim doua saptamani poti gasi idei irezistibile... Voi? :brunette:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Doresc si eu sa fac schimb de linkuri cu alte siteuri cu PR minim 3, cine este interesat ma poate contacta pe mess la id byrares sau mail - byrares@yahoo.com cu oferte.

site-ul meu :  zugraveli.home.ro ( PR 3 )

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

ma bag si eu cu site-ul meu ... Avatarul.Ro ... deci.. cine vrea... Link/ baner exchange ... :cheer: sa fie tot un site cu domeniu propriu cu 150-200 vizitatori unici/zi cel putin :stars:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×