Sari la conținut
Forum Roportal
Alex Cocieru

link/icon exchange

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Buna,

 

Daca este cineva interesat de un link exchange cu siteul nostru de Inregistrare Domenii si Gazduire Web sa ma anunte printr-un Mesaj Privat.

 

Cu stima,

Ovi

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu impartasesc din plin parerea lui roportal, retelele astea de promovare sunt cale sigura catre banare in motoare de cautare. Nu 100% dar 90% sigur.

Si mai e un factor care sa nu il neglijati SPAM. Odata m-am bagat intr-un sistem dinasta si fereasca dumnezeu cate spam am primit de la ei si de la membrii lor. Despre Unsubscribe nici vorba

 

Ovi

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Buna,

 

As fi interesat de link exchange cu siteuri din domeniul IT pentru siteul nostru Inregistrare Domenii & Web Hosting

Anuntati-ma daca sunteti interesati

 

Cu stima,

Ovidiu Purdea

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Buna,

 

Am incercat sa accesez siteul dvs, dar fara succes. Se apre ca e offline.

O sa incerc mai tarziu

 

Ovidiu Purdea

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Acuma si-a dat drumu. Siteul tau are PR0 deci pot introduce un link catre tine de pe un site al nostru cu PR0.

Si inca ceva, ar fi bine sa te orientezi catre un hosting mai profi pt ca caderile astea de servici nu afecteaza foarte bine pozitionarea in Google.

Downtime-urile sunt rele pt SEO

 

Ovi

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Salut!

Ok. In partea din stanga a paginii am lasat intentionat un spatiu (mai bine zis o coloana a uneitabele) pentru link (sau banner) exchange. Poti sa-mi trimiti un banner pe care sa-l inserez acolo.

Mersi pentru ideile de indexare, dar sincer sa fiu, pana acuma nu m-a interesat problema SEO..... ni site-ul nu este chiar gata.

 

radu s.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Uite aici iti voi introduce eu link-ul:  site-promotion.info/resources/sub_33_1

 

Anunta-ma cand l-ai bagat si da-mi si tu detaliile linkului tau

 

Ovi

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Inside Media Communication este o firma de webdesign si publicitate. Site-ul nostru este inca in constructie dar poate fi vazut pe www.webdesign-imc.ro . As dori sa va propun un schimb de linkuri. Avand in vedere cele 30 de site-uri pe care le avem deja terminate si care au link catre site-ul nostru, rankingul nostru pe google va creste simtitor in urmatoarea jumatate de an. Astept un raspuns.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×