Sari la conținut
Forum Roportal
MiniME

Barbatul\femeia ideal(a)

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

cunosti o fata/baiat.iti place fizicul ei/lui..te atrage...daca ai crede ca e femeia/barbatul visurilor tale,cum ai vrea sa fie?ce cerinte ai vrea sa indeplineasca si ce compromisuri ai face pt relatie?

pana si cel mai mic amanunt ar putea fi important pt. cineva...

Cand simti ca e ce ai cautat dintotdeauna,la dracu' cu cerintele,compromisurile...tot...Esti in stare sa faci orice pentru el/ea.Asa vad eu dragostea. E oarba. Chestiile cu fizicul,barbatul visurilor,cerinte sunt bullshit-uri. Cand iubesti,nu te mai intereseaza nimic de genul asta. Defectele devin calitati si bla bla bla,stie toata lumea povestea,din pacate e foarte adevarata.Da,din pacate.

Micile detalii intr-adevar conteaza,e de ajuns un simplu cuvant pe care-l spune el ca sa-ti intoarca lumea pe dos. In esenta,e destul de simplu.

Dar nu ne indragostim de ceea ce vrem si de multe ori cerintele mele nu s-au potrivit cu profilul omului de care eram indragostita. So...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
cunosti o fata/baiat.iti place fizicul ei/lui..te atrage...daca ai crede ca e femeia/barbatul visurilor tale,cum ai vrea sa fie?ce cerinte ai vrea sa indeplineasca si ce compromisuri ai face pt relatie?

pana si cel mai mic amanunt ar putea fi important pt. cineva...

As vrea sa ma iubeasca si sa-l iubesc. Atat.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

pai ok sa spunem ca dragostea e oarba..de ce se termina povestea de iubire?ati cautat buba?

o cerinta de baza ar fi sa nu fie cu 2 fete....

intamplarile te schimba....a si sa nu fie egoist

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

sa vedem---

 

1)sa avem ce sa discutam.si asta presupune sa nu incerce sa fie "masculin",adica singurule subiecte de discutie sa fie:cate fete a cucerit el si ce mobil/calculator super-tare vrea sa isi cumpere.

 

2)sa fie sincer,ptr ca,eu sunt f deschisa.Si daca vrea sa ne despartim sa imi spuna,ca nu e nicio problema,nu il tin legat.

 

Cred ca asta ar fi tot in mare.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×