Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

si eu mananc chips-uri,desi sunt incredibil de nesanatoase pentru ca au o multime de E-uri,dar intr-o lume in care pana si aerul pe care il respiri cauzeaza cancer ce mai conteaza...so long live CHIO CHIPS and LAYS cu cascaval sau paprika

 

si eu mananc chips-uri,desi sunt incredibil de nesanatoase pentru ca au o multime de E-uri,dar intr-o lume in care pana si aerul pe care il respiri cauzeaza cancer ce mai conteaza...so long live CHIO CHIPS and LAYS cu cascaval sau paprika.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
si eu mananc chips-uri,desi sunt incredibil de nesanatoase pentru ca au o multime de E-uri,dar intr-o lume in care pana si aerul pe care il respiri cauzeaza cancer ce mai conteaza...so long live CHIO CHIPS and LAYS cu cascaval sau paprika

 

si eu mananc chips-uri,desi sunt incredibil de nesanatoase pentru ca au o multime de E-uri,dar intr-o lume in care pana si aerul pe care il respiri cauzeaza cancer ce mai conteaza...so long live CHIO CHIPS and LAYS cu cascaval sau paprika.

alea cu paprika sint mai gustoase

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
idem

ma bucur ca inca mai exista lume care nu agreaza chipsurile :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

A fost o perioada in care mancam cateva pungi pe zi insa cu putina vointa am ajuns doar sa gust din cand in cand pe la petreceri sau in diferite situatii..

Editat de HellenaJ

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
A fost o perioada in care mancam cateva pungi pe zi insa cu putina vointa am ajuns doar sa gust din cand in cand pe la petreceri sau in diferite situatii..

nush de cand am venit in tara nu am mancat nici macar o data

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

poti sa mai zici o data dar merg bine cu bere

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×