Sari la conținut
Forum Roportal

Postări Recomandate

Probabil ca trozneste mobila daca e veche. De ce presupui imediat ca e o fantoma, inainte sa elimini celelalte posibilitati? Ce disperati sunteti dupa orice e paranormal!

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

vorba lui Enki... poate e doar o coincidenta.. trosneste mobila. Chiar si de la tv se mai aud zgomote la mine...si se aud dupa ce il sting..pt ca incepe sa se raceasca ( dupa o zi non-stop de functionare ) :roll:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

:pardon: Poate a fost blestemata casa inainte de a va muta voi.Sau cum am mai vazut scris mai pot fi si oameni care au murit inainte ca voi sa intrati in acea casa.Poate este vreo entitate care INCEARCA sa ia legatura cu voi.Poate voi nu vreti sa vorbiti cu ea si atunci insista.Sunt mai multe ipoteze.Cauta si pe internet alte site-uri de specialitate sau vorbeste chiar cu un preot.El te va sfatui cum sa faci.

 

 

Numai bine si sper ca vei putea rezolva :no:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
:no: totul se intampla de cateva saptamani bune, cand, in timpul noptzii se aud zgomote ciudate din sufragerie. din pacate nimeni nu are suficient curaj sa infrunte ' frica ' si sa intre acolo noaptea. este posibil ca o entitate sa urmareasca un anume om, daca acest om are legatura cu moartea asa-zisei fantome? :pardon:

 

sigur ca'i posibil ...

 

toata lumea stie ca fantomele domiciliaza in piesele de mobilier ! :P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
bine ca-mi zisesi

arunc seiful....

 

eu zic sa'l pastrezi :no:

metalul nu trosneste :pardon:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
vorba lui Enki... poate e doar o coincidenta.. trosneste mobila. Chiar si de la tv se mai aud zgomote la mine...si se aud dupa ce il sting..pt ca incepe sa se raceasca ( dupa o zi non-stop de functionare ) :P

 

 

exact! si la mine! :pardon: de aceea daca se intampla cumva sa fiu singura noaptea, dorm cu o lumina mica aprinsa pe hol...parca sunt mai linistita atunci! :no:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
8) totul se intampla de cateva saptamani bune, cand, in timpul noptzii se aud zgomote ciudate din sufragerie. din pacate nimeni nu are suficient curaj sa infrunte ' frica ' si sa intre acolo noaptea. este posibil ca o entitate sa urmareasca un anume om, daca acest om are legatura cu moartea asa-zisei fantome? :)

 

parerea mea...sincer...ar trebuii sa nuti mai faci atatea griji...eu unl nu cred k spiritele nau alcv de lucru dekt sa vn la tn in casa :bye: :D ...am 14..ji nu mie frik ee chestii d genu asta..am invatat d la cnv..k nare rost sa te sperii...dak aja zisa fantoma..nuti face nik tie sau altcuiva din casa...laso in pace...:king:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×