Sari la conținut
Forum Roportal
crystyann

Sex cu..burta....

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Nuuuuuu am vrut sa fac o treaba si a iesit altceva :bye:)) te-ai interpus tu cu un raspuns. In fine, am editat mai in urma...

Editat de Amarena

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
a...am uitat sa va zic ca daca sunt deasupra .. pe pernuta fac hopa topa yupeee!!! :bye:

 

 

sa ne spui si cand esti dedesubt!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Si care-i ideea ta, geo? La fel ca si la nu stiu ce alt topic, unde le condamnati pe femeile plinute, aicea, cu tonul asta, condamnati persoanele cu burta. Io nu-nteleg.... Am vazut mai demult niste imagini cu femei obeze, 200-300 de kilograme, deci monstri.. pe care sotii lor le iubeau tocmai pentru ca aratau asa.

Nu ma mai indragostesc de mult "in functie" de aspectul fizic. Si sunt mandra de mine. :bye:

 

 

Pai daca nu ai prins ideea din ce am zis pana acum , e mai greu sa-ti explic altfel.

Oricum Ca ai sau nu burta nu poti da vina pe natura , pe organism sau sa accepti sa fii asa ca asa tie firea si esti iubit .

important e sa te ingrijesti si sa te mentii in niste limite .

Burta se poate da jos , trebuie doar efort si vointa. Sunt sigur ca barbatii ar prefera un abdomen plat . dar oricum dragostea e mare ...... :cry:

Bineinteles ca avem dreptul la dragoste cu totii indiferent daca avem burta sau nu. riduri sau nu, varsta inaintata sau nu.

 

 

Tot ce va rog in continuare sa nu-mi luati parerile ca pe un afront impotriva celor cu burta ci ca pe o instigare la sport . :spiteful:

 

V-ati gandit acum daca si de ce se cauta atatea retete de slabit ?

Oricum as fi si eu curios sa aflu mai multe detalii despre cum se poate face treaba cu burta , nu de altceva dar poate in viitor imi va creste si mie si trebe sa stiu cate ceva.

Editat de geo3029

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Fara sa vrei suna ca un afront. Burta poate sa aiba si alte cauza, nu numai neglijenta, stii? Am inteles ce-ai vrut sa zici, ce pacat ca noi astia supraponderali, nu suntem inchisi intr-un spatiu numai al nostru, sa ne iubim intre noi si sa nu va mai obosim privirile voua, fotomodelelor. Hai ca iar m-am enervat.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Tot ce va rog in continuare sa nu-mi luati parerile ca pe un afront impotriva celor cu burta ci ca pe o instigare la sport . :spiteful:

 

Daca e sport atunci sport sa fie, bey :bye:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Am inteles ce-ai vrut sa zici, ce pacat ca noi astia supraponderali, nu suntem inchisi intr-un spatiu numai al nostru,

 

 

mda...pe Luna e bine? acolo veti fi imponderabili...

 

 

ps:GLUMESC!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Fara sa vrei suna ca un afront. Burta poate sa aiba si alte cauza, nu numai neglijenta, stii? Am inteles ce-ai vrut sa zici, ce pacat ca noi astia supraponderali, nu suntem inchisi intr-un spatiu numai al nostru, sa ne iubim intre noi si sa nu va mai obosim privirile voua, fotomodelelor. Hai ca iar m-am enervat.

 

 

Eu zic sa citesti mai cu atentie ce am postat si sa nu le mai iei la modul personal ca face rau !

 

Daca te simti oarecum intr-un fel, invata sa accepti si parerile altora chiar daca sunt in contradictie cu sistemul tau de valori.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

App, eu nu sunt supraponderala, dar era sa fiu. Dar ma revolta discriminarile astea, ca si cum, mama, ce frumosi suntem noi, voi sunteti niste paria. E ca orice alta forma de discriminare.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×