Sari la conținut
Forum Roportal
crystyann

Sex cu..burta....

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

ideea e cum e sexu cu "burta" !?

eu unu sunt curios mai sa aflu mai multe detalii la capitolu asta decat daca va place sau nu burtosii sau burtoasele :good:

 

intreb si sunt curios pentru ca nu am burta; ea/ele nu are/nu au avut burta iar in filmele e genu "educativ" in odmeniu asta nu sunt actori cu burtica !!!

dar mai stiu ca barbatii sunt predispusi ca dupa o anumita varsta sa faca burtica !!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
........burta e ultimul lucru care m-ar putea deranja ! :good:

ma rog... e primul insa ... :P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

knd devine burta un obstacol?... hmmm knd ghiorăi maţele... Alt impediment nu am cunoscut.

Sau... tu te referi la burta ei şuncoasă ? :D

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Scuzat sa-mi fie offtopicul, dar aceasta intrebare a movului imi aduce aminte de aceeasi dilema a prezentatorului Mircea Badea. :P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nu prea am nimic de obiectat la capitolul asta, nu m-ar deranja un barbat cu burta, iarna prinde bine ca tine de cald :spiteful: doar ca nu mi-ar place sa fie unu care sa nu si-o vada de burta. :bye:

 

 

Pai vedeti voi aici e problema mare : cand creste dovleacul nu prea si-o mai vede fara oglinda.

Unde mai pui ca oboseste destul de repede iar burta nu este un simbol al bunastarii ci unul al neglijentei fata de propria persoana.

 

In geleral se zice ca oamenilor de pasa de cei carora le pasa de ei insusi.

Q.E.D. :cry:

 

Pentru cele care considera ca burta e ceva natural : chiar credeti ca cineva cu burta se simte ok in propria piele si ca nu si-ar dori un abdomen ca tabla de ciocolata dupa care sa moara femeile la strand ?

 

Sau alta : ce ati prefera in pat o piftie de proportii sau niste forme de relief bine definite si ferme la atingere ?

Editat de geo3029

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Bai, cand creste burta nu iti mai vezi nici macar putza de ea :bye:

Ce sa mai vorbim de amoare :spiteful:

 

 

eu am scris asta :

 

Pai vedeti voi aici e problema mare : cand creste dovleacul nu prea si-o mai vede fara oglinda.

Unde mai pui ca oboseste destul de repede iar burta nu este un simbol al bunastarii ci unul al neglijentei fata de propria persoana.

 

In geleral se zice ca oamenilor de pasa de cei carora le pasa de ei insusi.

Q.E.D.

 

Pentru cele care considera ca burta e ceva natural : chiar credeti ca cineva cu burta se simte ok in propria piele si ca nu si-ar dori un abdomen ca tabla de ciocolata dupa care sa moara femeile la strand ?

 

Sau alta : ce ati prefera in pat o piftie de proportii sau niste forme de relief bine definite si ferme la atingere ?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×