Sari la conținut
Forum Roportal
Schimbarea

Schimbarea care va avea loc

Postări Recomandate

Cu pielea simti......cu ochii vezi......cum sa vad pe propria piele?dar ce o sa-mi iese greselile si erorile pe piele? :crazy: Cu totii gresim....mergem gresit....dar nu avem de ales....mergem in continuare,caci pentru asta suntem facuti.....sa existam mereu si sa facem aceleasi greseli....mereu.....mereu.........

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

solistry,

te minti singura.... si iti si place..... :crazy: stii ce spui tu? daca un om face un lucru rau il fac si eu ca asta e lumea? :lol2:

nop....... mintea e prea ascutita si te taie..... :lol2:

multa iubire

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu neaparat....dar de ce sa nu recunoastem ca asta e tendinta......oricum ,faci rau esti rasplatit cu aceiasi moneda si intr-o astfel de lume,vazuta bineinteles din perspectiva mea,moneda isi arata intotdeauna aceiasi fata...dar poate ca in lumea ta lucrurile stau altfel....

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
solistry,

lumea de care vorbim e ac .....iar rasplata apare stai linistita ...

multa iubire

Sa zicem ca lumea e aceiasi ....dar rasplata o sa fie aceiasi?tu o sa primesti ce o sa primesc si eu......?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
solistry,

primesti ce daruiesti :crazy: a darui e mult mai profund decit a primi....dar asta e alta tema...... :lol2:

multa iubire

Stiam si eu asta.....darul vine din interior,normal ca e profund si tainic.....

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Poate......eu stiu multe dar nu stiu cat stiu de bine...de asta intrebam....ca cunosc,sa aprofundez,sa elimin unde e cazul....

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×