Sari la conținut
Forum Roportal
Doamna Babe

il tine prea mult

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

nu-l mai tine asa mult ca i-am gasit chichita ... stiu ce-i place si ... nu rezista

 

 

azi dim ma pregateam pentru serviciu si zic sa-l dragalesc putin ... da de unde? m-a luat la o partida :good: la el iubirea e practica

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
nu-l mai tine asa mult ca i-am gasit chichita ... stiu ce-i place si ... nu rezista

azi dim ma pregateam pentru serviciu si zic sa-l dragalesc putin ... da de unde? m-a luat la o partida :hi: la el iubirea e practica

acum intelegeti cum functioneaza organismul...... cind iubirea e la baza...... :D iubiti-va ...descoperiti-va si fiti fericiti ;)

multa iubire

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

io ma termin rpd prima data , asa sunt io... nu rezist din prima oricat a'si incerca, avantajul e ca de abea'mi fac incalzirea :D numa timp sa fie ca pofta am cat zece!

 

treaba asta cu terminatul e valabila doar la nevasta'mea ;) ... in alte cazuri uneori ma plictisex si nu ajung la un final!

Editat de byrev

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
bai da nu te laudai la alt topic de virginitate sau fiedelitate ...?!?

 

cum adica BAIii ? ;)

cred ca ai redefinit cuvantul "lauda" ... hihi , probabil ca ai gresit threadul mai cauta poate'ti faci loc undeva :hi:

ce treaba are una cu alta ? OFFTOPIC raspunsul tau si pe cat se vede moderatorii nu prea au cunostinta de ce e sau nu offtopic, ori comentezi la subiect ori te dai la fund (cu ceva) !

 

Si ea zicea : "daaaa ! numai cu mine termini repede, pt ca ma doresti prea mult! :flowers: "

:hi:

Scuzati OFF-ul ( topic,fireste)

 

nu se plange :P ... daca ma termin de 3 ori ... ce sa'i faci, ghinionul ei !

Editat de byrev

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

problema,sa-i zic asa,este probabil din cauza stresului,sau ar mai fi una ,RUTINA.

in primul rand a zis bine cine a zis:exploreazal,cautai punctele unde vezi ca se infierbanta cel mai tare,alta ar fi sa iei tu initiativa si sa schimbi locul de obijnuinta al ''distractiei''.daca pana acuma ati incercat doar patul si v-ati acomodat acolo,destul de rau,asta e rutina,cauta sa imlici intotdeuna ceva nou,fa o nebunie cum nu ai mai facut...

Ar mai fi ceva dupa parerea mea,de obicei partenerul simte starea ta,daca tu esti in extaz va fi si el.

puteti gasi ceva ce va incita pe amandoi...cand vrea sa abordeze problema direct nu i te darui dintr-o data,incital si mai mult si mai ales fal sa se simta ca este zeu in momentul acela incearca sa-i eliberezi mintea de orice altceva...

Daca el merge in pat si se va gandi ca iar va fi o partida lunga de dute-vino,acest lucru ii va bloca simturile si mintea ,nu va mai simti atingerile si placerile...si daca mergeti amandoi in pat cu acelas gand(ca totul va merge prost)si mai rau.va fi o catrastrofa.

In pat trebuie sa fiti amandoi relatati si sa va explorat trupurile si sa va lasati mintea libera,ca si cum ar fi pentru prima data.

Ca si in dragoste sexul nu se poate face bine decat daca amandoua persoanele simt si sunt in conexiune una cu cealalta

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ar mai fi ceva dupa parerea mea,de obicei partenerul simte starea ta,daca tu esti in extaz va fi si el.

 

100% TRUE, fara doar si poate !

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
cum adica BAIii ? :cheers:

cred ca ai redefinit cuvantul "lauda" ... hihi , probabil ca ai gresit threadul mai cauta poate'ti faci loc undeva :drunk:

ce treaba are una cu alta ? OFFTOPIC raspunsul tau si pe cat se vede moderatorii nu prea au cunostinta de ce e sau nu offtopic, ori comentezi la subiect ori te dai la fund (cu ceva) !

nu se plange :pash: ... daca ma termin de 3 ori ... ce sa'i faci, ghinionul ei !

 

te-ai ofticat, ha ? :yes: sorry, dar ma streseza ipocritii ... am loc peste tot BAI

 

problema,sa-i zic asa,este probabil din cauza stresului,sau ar mai fi una ,RUTINA.

in primul rand a zis bine cine a zis:exploreazal,cautai punctele unde vezi ca se infierbanta cel mai tare,alta ar fi sa iei tu initiativa si sa schimbi locul de obijnuinta al ''distractiei''.daca pana acuma ati incercat doar patul si v-ati acomodat acolo,destul de rau,asta e rutina,cauta sa imlici intotdeuna ceva nou,fa o nebunie cum nu ai mai facut...

Ar mai fi ceva dupa parerea mea,de obicei partenerul simte starea ta,daca tu esti in extaz va fi si el.

puteti gasi ceva ce va incita pe amandoi...cand vrea sa abordeze problema direct nu i te darui dintr-o data,incital si mai mult si mai ales fal sa se simta ca este zeu in momentul acela incearca sa-i eliberezi mintea de orice altceva...

Daca el merge in pat si se va gandi ca iar va fi o partida lunga de dute-vino,acest lucru ii va bloca simturile si mintea ,nu va mai simti atingerile si placerile...si daca mergeti amandoi in pat cu acelas gand(ca totul va merge prost)si mai rau.va fi o catrastrofa.

In pat trebuie sa fiti amandoi relatati si sa va explorat trupurile si sa va lasati mintea libera,ca si cum ar fi pentru prima data.

Ca si in dragoste sexul nu se poate face bine decat daca amandoua persoanele simt si sunt in conexiune una cu cealalta

 

voi n-ati auzit ca s-a rezolvat ?

 

nu mai dezbateti ... mai bine luati aminte solutia: ... a citit-o cineva? :blink:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
te-ai ofticat, ha ? :P sorry, dar ma streseza ipocritii ... am loc peste tot BAI

voi n-ati auzit ca s-a rezolvat ?

 

nu mai dezbateti ... mai bine luati aminte solutia: ... a citit-o cineva? :crazy:

 

 

Mai, dar vezi ca s-a intors roata nu s-a rezolvat chair cum trebe. Acu' omu' termina inaintea ei :P

Pana acum ii rupea jucaria si acum abia daca mai are nevoie de ea.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×