Sari la conținut
Forum Roportal
Armina

Recordul la plans

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

cred ca azi...all day :spiteful: ...si nu s-a terminat sper sa pot adormii mai rpd

 

ieri erai bine ce s a intamplat?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
:lol: erena suntem doua nefericite pe plan amoros.......................... 8) :crazy: :lol2:

Tu bati orice record :lol2: Eu nu stiu de unde ai atatea lacrimi... Bei multa apa? 8)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

:lol: erena suntem doua nefericite pe plan amoros.......................... 8) :crazy: :lol2:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Tu bati orice record :lol2: Eu nu stiu de unde ai atatea lacrimi... Bei multa apa? :lol2:

 

:lol: 8) :crazy: :lol2: :lol2: 8) :o::lol2::lol2:((((((((((((((((((((((((((((((((( i am so stupid person

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
intrebare : Rise Again cati ani ai ??

 

scz de post :D

 

si ce te intereseaza cat plang eu la ce varsta ? plang cand cum vreau si de cate ori vreauuuuuuuuuuuuuu............. uite asa .

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

plansul nu ajuta la nimic .Personal "canalele de lacrimi" la mine sunt uscate de cand eram in clasa a 5 (shi au trecut ceva ani de atunci) :) BE HAPPY! :crazy:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
plansul nu ajuta la nimic .Personal "canalele de lacrimi" la mine sunt uscate de cand eram in clasa a 5 (shi au trecut ceva ani de atunci) :) BE HAPPY! :crazy:

 

au . e mai trist . nu te eliberezi . macar eu bocesc si mai trece

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
au . e mai trist . nu te eliberezi . macar eu bocesc si mai trece

Exista alte moduri de a te elibera.De ex: faci sport,rupi hartii,faci cumparaturi,eventual te joci pe calculator etc 8)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Exista alte moduri de a te elibera.De ex: faci sport,rupi hartii,faci cumparaturi,eventual te joci pe calculator etc :P

 

daca am bani sa fac cumparaturi , sport nu pot ca obosesc foarte repede eu nici sa alerg nu pot doar de frica in cel mai rau caz , sa ma joc de a dura :) habar nu ai la ce ma refer oricum ..... nu mi bat capu de pomana .........

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×