Sari la conținut
Forum Roportal
Armina

Recordul la plans

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

daca am bani sa fac cumparaturi , sport nu pot ca obosesc foarte repede eu nici sa alerg nu pot doar de frica in cel mai rau caz , sa ma joc de a dura :o: habar nu ai la ce ma refer oricum ..... nu mi bat capu de pomana .........

Totusi nu mai plange-atata ca ma faci si pe mine sa plang s-om inunda roportalul ... si-ntreg pamantul.. hai sa facem haz de necaz! :P :) :roll: :doh: :good: :doh:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

oricum nu intram in viata lui reala niciodata .

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

:unknw:

 

barbatii plang mai putin decat femeile si mor mai repede

de regula oamenii fericiti mor repede... iar pt cei tristi nu se mai termina

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Record...frateeee....niciodata nu am plans mai mult de o juma' de ora....probabil cand eram bebe plangeam, dar "recoarde" nu am obtinut niciodata :spiteful:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Si cred ca v-am luat pe toti cand spun ca am plans 10 ore incontinuu. Din milioane de motive care se adunasera, eram in pragul depresiei, altceva nu gaseam mai bun, decat sa ma arunc de pe bloc. Si am preferat sa plang.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Vreun sfert de ora....de nervi. M-a enervat un rahat de la mine din scoala ca s-a apucat sa ma faca in toate felurile: curva, ratata, idioata, cretina, jidanca imputzita (urasc numai cuvantul JIDAN, d-apoi...) , tzaranca, etc. Si ce ati vrea, sa ma bucur ?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Si cred ca v-am luat pe toti cand spun ca am plans 10 ore incontinuu. Din milioane de motive care se adunasera, eram in pragul depresiei, altceva nu gaseam mai bun, decat sa ma arunc de pe bloc. Si am preferat sa plang.

Eu am plans mai bine de 10 ore. Tot din aceleasi motive.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×