Sari la conținut
Forum Roportal
Armina

Recordul la plans

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

nu ati plans mai mult ca mine. (daca e sa insumez toate orele)

 

rercordul l-am atins cred in 2005 toamna (sau la finele lui 2006, nu-ami amintesc cprea bine ca am plans si plang prea des), cand am plans neincetat de la orele 20 pana la 2 noaptea adica cca 5-6 ore.

dar au fost perioade lungi de cateva luni cand aveam program de plans in fiecare seara cam 2-3 ore pe seara.

cam incepand din toamna lui 2004 pana in prezent am program de plans (groaznic) in aproximativ fiecare seara.

Cred ca o sa am probleme cu ficatul.

Ma intreb daca plansul duce la moarte ?

motive de plans am incepand cu varsta de 8 ani dar intre 8 si 24 de ani nu plangeam in fiecare seara.

ar fi cam 19 ani de plans.

 

E groaznica viata.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

chestia cu imbolnavit de ficat... o cam simt si eu. dupa 3 saptamani de plans dimineata si seara.... incep sa simt chestiile negative pe care plansul le are asupra organismului.

cat o sa mai plang nu stiu... da e clar ca o sa sfarsesc imbolnavindu-ma:( daca nu s-a intamplat deja...

da nu pot sa nu plang !

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

de ori cate ori ma gandesc la cea mai importanta persoana din viata mea......ce a disparut acum multi timp....plang fara incetare.....pierd notiunea timpului....uit de tot si toate...si ma inchid in mine si palg fara incetare.....de obicei noaptea....

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Cat timp ai plans fara sa te opresti? :D Eu mai mult de 10 minute n-am udat batistele...

pfoai...sunteti mici copii!!!

Inainte cu cateva zile (vreo 3) sa incep gradinita m-am apucat si am terminat...am terminat ...pe la 7 dimineata...luni!!!

 

Si ar mai fi o tentativa esuata de 1 zi si jumatate...maseaua era de vina(nu tinea nici cu alcool rafinat)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
poai am avut o perioada foarte grea.. si cred ca trei zile am plans fara oprire... eram cu nervii la pamant.. asa ca... nici sa mananc nu aveam chef :blink:
eu plang de doi ani si ceva..cate mai mult sau mai putin in fiecare zi...azi noapte toata noaptea am citit mesaje pe site-ul asta si am plans in hohote, nu-mi imaginam ca mai pot iesi din mine atatea lacrimi :) dar uite ca ies.ies.si or sa mai iasa.pana cand..nu stiu.oricum, fata de primul an acum e bine, in primul an plangeam tot timpul, mai fatis, mai furis, mai acasa, mai la munca, tot timpul eram cu ochii rosii.iar la capitolul mancare...asta cred ca a avut ceva comun cu plansul, pt ca, simteam nevoia sa mananc continuu...drept pt care am "reusit" sa pun pe mine 40 de kilograme...e drept, in doi ani.partea buna e ca izbutesc din cand in cand sa rad...tot e ceva...partea nasoala e ca rasul ingrasa!!!! :D asta ca sa inchei mesajul intr-un ton optimist......
nu ati plans mai mult ca mine. (daca e sa insumez toate orele)rercordul l-am atins cred in 2005 toamna (sau la finele lui 2006, nu-ami amintesc cprea bine ca am plans si plang prea des), cand am plans neincetat de la orele 20 pana la 2 noaptea adica cca 5-6 ore. dar au fost perioade lungi de cateva luni cand aveam program de plans in fiecare seara cam 2-3 ore pe seara.cam incepand din toamna lui 2004 pana in prezent am program de plans (groaznic) in aproximativ fiecare seara. Cred ca o sa am probleme cu ficatul. Ma intreb daca plansul duce la moarte ? motive de plans am incepand cu varsta de 8 ani dar intre 8 si 24 de ani nu plangeam in fiecare seara.ar fi cam 19 ani de plans. E groaznica viata.
dar ce ti s-a intamplat?ca ma gandesc ca trebuie sa fie un motiv serios pentru care te chinui asa.daca se poate spune...poate mai inseninam situatia si se reduc orele de plans. :) intr-adevar, plansul duce la dureri de ficat.eu una nu am probleme cu ficatul, dar, din cauza plansului a inceput sa ma doara si destul de tare.nu tot timpul, numai atunci cand sunt prea deprimata.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Am pierdut sirul...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×