Sari la conținut
Forum Roportal
Rebel XP

Mircea Badea

Va place Mircea Badea?  

136 membri au votat

  1. 1. Va place Mircea Badea?

    • Da,imi palce foarte mult
      64
    • Este ok
      40
    • Nu-mi place
      11
    • E jalnic
      21


Postări Recomandate

Numa`` nu se lipeste limba romana de el.

Si eu ma bucur ca el are incredere in logica lui.

Desi cateodata ramane brusc tacut si ingandurat, si ma intreb daca in momentele alea nu-si da practic seama ca vorbeste gura fara el.

 

Poate vrei sa faci si tu o emisiune in direct. Omul asta are multe de spus; chiar crezi ca are timp sa stea sa se corecteze de cate ori greseste cate ceva din neatentie sau din graba?

Poate ai vrea si tu sa iti folosesti logica mai mult si sa nu ai incredere in oameni doar pentru ca au ajuns sa ocupe anumite functii. Asculta-l cu atentie si iti vei da seama ca itrebarile lui firesti si glumele (uneori nesarate) sunt poate urmarea faptului ca face emisiune in direct si cateodata nu se poate abtine, dar nu trebuie decat sa extragi esenta, mesajul, care vei vedea ca e corect. Cati au curajul fata de sine sa recunoasca faptul ca "tara asta se duce dracului" ? Sa dea cu piciorul ideii de o oarecare stabilitate pentru a admite adevarul?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

astept cu nerabdare un nou spagat in direct ...intre doo scaune...sau pe doo scaune...ceva de gen :friends:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Am mai intrat pe topicul asta, dar niciodata nu am stiut ce sa votez. Are momente cand nu-l suport nici de-o culoare si momente cand ma binedispune.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Am votat jalnic. Vorbeste mult si nu spune mai nimic, gesticuleaza ca o maimuta, e isetric... penibil.

 

 

Daca nici Badea nu spune lucrurilor pe nume...apai nu stiu care om din televiziune o face!

 

On: In afara de faptul ca nu i-ar strica putina modestie (cu toate ca are din plin cu ce se lauda), sunt convinsa ca e unul din cei mai buni oameni de televiziune si unul din putinii care au coloana vertebrala...

Toti si-au luat-o-n cap cu celebritatea, pana si Gadea uneori, Badea insa e la fel de cand il stiu: un om dintr-o bucata, care spune domne' lucrurilor pe nume!

Cinste lui!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

in ultimul post de pe blogul sau Mircea Badea vorbeste despre curve :spiteful: si zice ca o curva nu este persoana care face sex pe bani.

Eu sunt total de acord cu el...voi ce parere aveti?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
in ultimul post de pe blogul sau Mircea Badea vorbeste despre curve :spiteful: si zice ca o curva nu este persoana care face sex pe bani.

Eu sunt total de acord cu el...voi ce parere aveti?

 

Ce doresti sa dezbatem aici? Blogul lui, acea insemnare in special, articolul scris pe marginea acelei insemnari sau pe Mircea Badea?

 

 

 

Acela e un chestionar. Tema asta se doreste un pic mai larga, insa sa vedem despre ce doreste initiatorul sa discutam.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Am votat jalnic. Vorbeste mult si nu spune mai nimic, gesticuleaza ca o maimuta, e isetric... penibil.

 

Exact aceaiasi parere am si eu despre ratagloul pe nume ,,mircea badea".Pur si simpul are o emisiune jalnica si nu stie altceva decat sa jigneasca lumea politica si mondena de parca el ar fi perfect istericu,,dracu"ce ie!!!!si mai ma enerveaza ca din 5 cuvinte 3 sunt calomnii si jigniri aduse la adreasa unor oameni cu renume in stat si respectati.

Editat de Super Vegeta

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×