Sari la conținut
Forum Roportal
Rebel XP

Mircea Badea

Va place Mircea Badea?  

136 membri au votat

  1. 1. Va place Mircea Badea?

    • Da,imi palce foarte mult
      64
    • Este ok
      40
    • Nu-mi place
      11
    • E jalnic
      21


Postări Recomandate

Uneori mi-e teama ca o sa vina in carje si cu ochii vineti la emisiune :) - are un talent de a-si face dusmani cu gura aia mare printre oameni cu foarte multa influenta - politicieni, interlopi, vedete.......toti din tagma orgoliosilor,care se stie ca sunt si razbunatori, cand sunt umiliti. Uneori am impresia ca e inconstient de ce -si face cu mana lui

Si nu pot sa nu-l respect pentru asta - cu riscul de a si-o lua oricand pe cocoasa de la vre-un nebun el continua sa spuna fix ceea ce crede.

Am votat "imi place!" :nea:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ce doresti sa dezbatem aici? Blogul lui, acea insemnare in special, articolul scris pe marginea acelei insemnari sau pe Mircea Badea?

 

 

 

 

Acela e un chestionar. Tema asta se doreste un pic mai larga, insa sa vedem despre ce doreste initiatorul sa discutam.

 

As dori sa stiu care este si parerea voastra referitor la mircea badea...va place? va intriga? va enerveaza?

In ultima vreme am auzit foarte multa lume ca se uita la emisiunea lui si ca il "idolatrizeaza"...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

mă enervează

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
As dori sa stiu care este si parerea voastra referitor la mircea badea...va place? va intriga? va enerveaza?

In ultima vreme am auzit foarte multa lume ca se uita la emisiunea lui si ca il "idolatrizeaza"...

 

In cazul acesta, tema Mircea Badea se ataseaza chestionarului cu acelasi nume.

Si, pe viitor, te rog sa folosesti functia cautare. Despre acest subiect se discuta deja de aproape 100 de mesaje.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×