Sari la conținut
Forum Roportal
angelf

atunci cand nu te intelegi la pat

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Cum sta cu preludiul ?

 

Adica daca incalzirea nu e buna pe teren se pot intampla accidente , in sport si cum sexul e sport de camera..... :flowers:

Plus ca ce ti-au zis ceilalti e valabil, discuta si spune-i ce vrei. Daca nu poate nici atunci sa-ti ofere.... e o problema.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

pai ia explica-i tu fetei cum se face preludiul :flowers: sa spuna si ea pretinului cum vrea

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
pai ia explica-i tu fetei cum se face preludiul :flowers: sa spuna si ea pretinului cum vrea

 

 

Pai stii cum e , ... nu pot eu sa zic decat chestii standard dar daca standardul asta il stie si el , ea trebuie sa-l ajute sa-l personalizeze pentru ce-i trebuie ei specific. :(

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Pai stii cum e , ... nu pot eu sa zic decat chestii standard dar daca standardul asta il stie si el , ea trebuie sa-l ajute sa-l personalizeze pentru ce-i trebuie ei specific. :(

 

 

Sau sa-i lase la vedere prin casa articole de reviste despre "cum vad femeile preludiul" sau "cum sa te comporti in pat" e.t.c.

 

daca e destept tipul, citeste, baga la cap si aplica.

Sa vezi maraton dupaia.... :flowers:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
La inceput mai acorda sanse , discuta cu el, apoi daca nu merge treci la altul!

 

dar cum sa pot eu oare sa-i spun ca, cu el nu reusesc sa ajung pana la capat

nu prea pot sa-i spun ca vreau sa se abtina mai mult ca mie imi ia mai mult pana

sa termin

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
dar cum sa pot eu oare sa-i spun ca, cu el nu reusesc sa ajung pana la capat

nu prea pot sa-i spun ca vreau sa se abtina mai mult ca mie imi ia mai mult pana

sa termin

 

daca el nu se prinde ca tie nu ti-e bine...SPUNE-I! e partenerul tau ce naiba!ori este egoist ori...mai bine nu mai spun,incearca sa prelungesti preludiul totusi :crazy:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
dar cum sa pot eu oare sa-i spun ca, cu el nu reusesc sa ajung pana la capat

nu prea pot sa-i spun ca vreau sa se abtina mai mult ca mie imi ia mai mult pana

sa termin

 

 

 

Mai, tu chiar te faci ca nu vezi ce postez eu aci ? Ha ? :D

 

Ia aminte ce zic . Trebuie sa stai de vorba cu el si daca nu esti in stare sau nu se poate, trebuie sa faci faza cu revistele cu apropo-uri si dinalea.

 

Hai, stim ca poti :crazy:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Mai, tu chiar te faci ca nu vezi ce postez eu aci ? Ha ? :D

 

Ia aminte ce zic . Trebuie sa stai de vorba cu el si daca nu esti in stare sau nu se poate, trebuie sa faci faza cu revistele cu apropo-uri si dinalea.

 

Hai, stim ca poti :crazy:

 

am sa incerc

cu toate ca nu prea stiu ce articole asi putea sa-i las la vedere

dar am sa incerc sa stau de vorba cu el

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

×