Sari la conținut
Forum Roportal
Armina

Ce opere va plac cel mai mult?

Evaluează acest topic


Postări Recomandate

imi plac mai multe ...cate optiuni avem ?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
pai.... bine ca macar la Traviata mai variaza... desi trebuie sa recunosc ca in Rigoletto nu l-am vazut de mult pe dl Negoescu. Maddalena..... o voce plina, calda, frumoasa!! si interpreta foarte frumoasa! aveti cumva detalii despre ea?? unde a studiat, unde este angajata??

Ultima Traviata a fost... dar mai bine nu comentez. Despre Liliana Matei C.(Maddalena) nu am detalii dar marturisesc ca si mie mi-a placut foarte mult.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ultima Traviata a fost... dar mai bine nu comentez. Despre Liliana Matei C.(Maddalena) nu am detalii dar marturisesc ca si mie mi-a placut foarte mult.

 

 

 

Mezzosoprana Liliana Matei Ciuca ,clujeanca,in ultima vreme circula destul de mult in Europa,in ianuarie 2007 a cantat ptr.prima oara la opera din Liege, impreuna cu Roxana Briban "Simfonia a IX-a op.125 in re minor " delBeethoven,iar la teatrul din Bordeaux "Traviata".

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Mezzosoprana Liliana Matei Ciuca ,clujeanca,in ultima vreme circula destul de mult in Europa,in ianuarie 2007 a cantat ptr.prima oara la opera din Liege, impreuna cu Roxana Briban "Simfonia a IX-a op.125 in re minor " delBeethoven,iar la teatrul din Bordeaux "Traviata".

 

 

merci mult!!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Mezzosoprana Liliana Matei Ciuca ,clujeanca,in ultima vreme circula destul de mult in Europa,in ianuarie 2007 a cantat ptr.prima oara la opera din Liege, impreuna cu Roxana Briban "Simfonia a IX-a op.125 in re minor " delBeethoven,iar la teatrul din Bordeaux "Traviata".

Sa speram

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
merci mult!!

 

Delicatetea si impartialitatea ta ne lipseste,esti" rara avis"

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Delicatetea si impartialitatea ta ne lipseste,esti" rara avis"

 

 

tu esti o dragutza intotdeauna.... ma straduiesc sa fiu impartiala, totusi minunatul univers al sunetelor ne indruma el insusi intr-o directie sau alta... asa ca parerile personale (deosebit de subiective) pot sa lezeze amorul propriu al unora si sa creeze antipatii. nu-mi doresc sa dau nastere la asa ceva, totusi, mi=am exprimat si eu parerea si am numit preferatii intr-un alt topic!

 

oana, din cate mi-a spus dna Ciuca dupa spectacol, se pare ca o vom revedea in Aida!! (nu cred ca in festival.... acolo alta Amneris minunata)

 

va pup si va imbratisez cu drag, D.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
tu esti o dragutza intotdeauna.... ma straduiesc sa fiu impartiala, totusi minunatul univers al sunetelor ne indruma el insusi intr-o directie sau alta... asa ca parerile personale (deosebit de subiective) pot sa lezeze amorul propriu al unora si sa creeze antipatii. nu-mi doresc sa dau nastere la asa ceva, totusi, mi=am exprimat si eu parerea si am numit preferatii intr-un alt topic!

 

oana, din cate mi-a spus dna Ciuca dupa spectacol, se pare ca o vom revedea in Aida!! (nu cred ca in festival.... acolo alta Amneris minunata)

 

va pup si va imbratisez cu drag, D.

Desiderio draga, de ce sa nu-ti exprimi parerile personale, ca doar pentru asta este acest forum? Fiecare avem acest drept.Nu este cazul sa se creeze antipatii, doar de la simplul fapt ca ai o alta parere fata de a celorlalti. Doar nu suntem copii. Te pup si eu. :yahoo:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Desiderio draga, de ce sa nu-ti exprimi parerile personale, ca doar pentru asta este acest forum? Fiecare avem acest drept.Nu este cazul sa se creeze antipatii, doar de la simplul fapt ca ai o alta parere fata de a celorlalti. Doar nu suntem copii. Te pup si eu. :lol:

 

 

 

Desiderio si Oana_tm,

Oanatm_tm si Desiderio!

 

Vesnic fac ceva gresit am citat si am postat,acum trimit mesajul fara a cita,dar voi sigur ma iertati!

 

Dragele mele,eu va sarut pe amandoua,fara una din voi acest forum nu ar mai avea aceea tenta de eleganta ,simplitate ,caldura,noblete pe care voi o dati!

 

Faptul ca fiecare este mai mult sau mai putin subiectiv/obiectiv nu poate altera atmosfera,dimpotriva,o anima!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Oare ce sa intampla? santem putini pe forum,subiecte abandonate,nimic nou,nici un interes?

Dragi forumisti,hai sa fim mai activi,sa nu lasam forumul sa moara!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×