Sari la conținut
Forum Roportal
spider

bikini wax?

se merita sau nu?  

52 membri au votat

  1. 1. se merita sau nu?

    • da
      47
    • nu
      5


Postări Recomandate

Imi cer scuze Conte, n-am stiu ca esti avizat in materie :roll: . Eu si o prietena am incercat o data sa convingem un baiat sa incerce sa se epileze (cu un epilator, numai un pic pe picior) si a facut f. urat. Oricum eu trebuie sa recunosc ca imi plac baietii neepilati (mai ales pe piept).

 

N-am vrut sa spun ca doare tare, pentru mine este mai mult decat suportabil dar stiu ca baietii nu suporta. Off-topic, apropo de cum suporta femeile durerea: acum cativa ani a trebuit sa fac patru operatii ca sa-mi scot cele patru masele de minte inainte sa iasa singure (nu mai aveau loc). Operatiile au fost cam nasoale, au durat cel putin jumatate de ora fiecare si asistentele se tot minunau cat de curajoasa am fost si mi-au povestit cum reactioneaza barbatii... Unul dintre ei a lesinat pe scaun inainte sa vina doctorul iar altul il tot tinea pe doctor de mana ca sa-la opreasca, pana cand acesta sa-a enervat si la-a trimis acasa. ::cat:: ::-:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
eu am o cosmeticiana  si cand ma duc la ea intai ma epileaza apoi imi face masaj........este combinatia perfecta.....iar masajul este exact ce imi place ;)  :roll:  :cat:

[snapbacca]25077[/snapbacca]

 

:- ;) :) chiar si in cazul epilatului brazilian?! :blinca: :) ::):

 

scuze Lorry insa nu m-am putut abtine. :">

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
:roll:  chiar si in cazul epilatului brazilian?! :blinca: :cat:  :;):

 

scuze Lorry insa nu m-am putut abtine. :">

[snapbacca]25118[/snapbacca]

 

 

Ai mai :"> :">

 

Tu stii la ce m-am gandit :-"

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu prefer epilatorul 8) Durerea e suportabila, si de fiecare data cand folosesc epilatorul, pielea mea se obisnuieste cu el tot mai mult si doare tot mai putin. Cu ceara nu am incercat niciodata, si nici nu cred ca o voi face vreodata.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

am facut-o si pe asta si sincer priam data a durut dar in timp mai dispare din durere cat despre pret ca ama vazuta ici o suma colosala duap parerea mea..eu unde am duc e 300 si in banii astea ..peste tot de tot...

 

 

nu cred ca as pune epilatorul jos, cred ca e o durere mai chinuitoare pentru ca smulgi mai putin decat ceara si tr sa stai mai mult la ceara ..zzzbang si gata fasia :De

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Si cu epilatul definitiv cum ramane... sau este exclus din discutie?

Cu toate ca e ceva mai costisitor nu este dureros si te scuteste de niste batai de cap...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Legat de culturisti, exista si indivizi care se epileaza, unii suporta foarte bine durerea, nu au nici o problema, altii insa sunt mai rau decat femeile cand vine vorba de durerea epilatului cu ceara... ::roll::

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

poi...sa stiti ca sunt.."uni"care prefera fetele..mai..paroase :roll: ,dar...mai bine epilatul brazilian :lol2:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
poi...sa stiti ca sunt.."uni"care prefera fetele..mai..paroase :roll:

[snapbacca]63096[/snapbacca]

 

Aoleu , maica ! Acestia sa faca toti un pas in fata , sa ii "vedem" si noi ! :lol2: :De

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Si cu epilatul definitiv cum ramane... sau este exclus din discutie?

Cu toate ca e ceva mai costisitor nu este dureros si te scuteste de niste batai de cap...

[snapbacca]62937[/snapbacca]

te referi la cel cu laser?

 

mie mi se pare mai mult decat "ceva mai costisitor" si oricum, din cate am auzit si am vazut pe la tv, tb sa te duci la cateva sedine bune..

 

da, nu zic nu, ar fi ideal sa scapi de tot, o data pentru totdeauna :roll:, dar cu banii e mai nasol..

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×