Sari la conținut
Forum Roportal
Ma'at

Muzica franceza

Postări Recomandate

Peste 4 luni exact, implineste 80 de ani, demult n-am vazut o poza actuala ce el.  Pe aici este cam necunoscut acest Zeu al muzicii. 

Editat de The Unknown

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Jane Birkin a murit la 76 de ani.  Actrița a fost găsită duminică, fără suflare, în apartamentul din Paris.

A murit celebra cântăreață și actriță pentru care s-a realizat cea mai cunoscută geantă din lume.

https://playtech.ro/stiri/doliu-urias-in-showbiz-a-murit-celebra-cantareata-si-actrita-pentru-care-s-a-realizat-cea-mai-cunoscuta-geanta-din-lume-738606?utm_source=Capital+Link+Text&utm_medium=website&utm_campaign=fidmee

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Am înțeles că era foarte iubită în Franța. Nu o știu decât pt povestea cu Serge Gainsbourg, nici nu știam că mai e in viață. 

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nici eu n-am mai auzit nimic despre ea doar de fiica ei cu Serge, cand el a murit.   Desi mai citesc ziarele din Franta, n-au scris nimic de ea.

As fi crezut ca era mai invarsta daca nu era specificat, ca el era mai mult cu 18 ani ca ea, am verificat acum.

Nici de poseta scumpa n-am stiut nimic si am gasit doar un model mic abia vizibil, voiam sa vad cum arata. 

In Mexico oricine il produce pentru un ban de nimica toata.    De acum vom auzi mai des ca au murit in casa, singuri multe celebritati.

 

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×