Sari la conținut
Forum Roportal
clar_de_luna

Cine atinge mai usor orgasmul?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

multi inainte...m-ai inteles gresit....vorbeam de discutii despre sex,nu despre sex virtual.....

 

ok..ce vrei sa-ti spun?ce secrete vrei sa descoperi?..legate de orgasm,desigur,ca sa nu fim off

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
multi inainte...m-ai inteles gresit....vorbeam de discutii despre sex,nu despre sex virtual.....

 

ok..ce vrei sa-ti spun?ce secrete vrei sa descoperi?..legate de orgasm,desigur,ca sa nu fim off

Se pare ca si mintea mea merge la relanti acum.Ziceam de EJACULAREA FEMININA!Desi este un pic off survine in urma actului de care vorbeai tu si care induce starea orgasmica.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Se pare ca si mintea mea merge la relanti acum.Ziceam de EJACULAREA FEMININA!Desi este un pic off survine in urma actului de care vorbeai tu si care induce starea orgasmica.

da..e adevarat ce spui tu..in momentul in care se ajunge la orgasm prin stimularea clitorisului..femeia ejaculeaza..nu la fel de mult ca un barbat..dar ejaculeaza si ea,lucru ce face continuarea actului mult mai placuta..urmatoarele orgasme venind pentru ea mult mai repede si de ce nu ,mai intens

 

parerea mea..

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Se pare ca si mintea mea merge la relanti acum.Ziceam de EJACULAREA FEMININA!Desi este un pic off survine in urma actului de care vorbeai tu si care induce starea orgasmica.

Deci vezi..iar comfunzi notiunile ..chiar nu sti nimic..

Dece la tine insemna ca numai cind ejaculezi ..ai oprgasm..?

Ca vorbeai de Tantra ..dar ,..nu sti nimic..eu zic sa te mai docunentezi un pic..totusi .

Si ..ce legatura are ..Silver cu tine ..?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
da..e adevarat ce spui tu..in momentul in care se ajunge la orgasm prin stimularea clitorisului..femeia ejaculeaza..nu la fel de mult ca un barbat..dar ejaculeaza si ea,lucru ce face continuarea actului mult mai placuta..urmatoarele orgasme venind pentru ea mult mai repede si de ce nu ,mai intens

 

parerea mea..

Tu esti sigura ca nu esti mica?Am subliniat ca nu vorbim de orgasme surogat.O fi limba fina insa nu se compara cu actul in sine.Oricat ar fi de talentat virtuozul.Intreaba-l pe laur ca tot se dadaea mare dandy pe aici.Iar orgasmul clitoridian poate interveni in aproape toate pozitiile adoptate de barbat.Insa in Kama Sutra (lectura obligatorie pentru orice barbat care isi iubeste sotia) se poate vedea cum se obtine acordarea femeii la placere asa fel incat intervin placerile in cascada.Trebuie sa incerci ca sa realizezi asta.Te simti cutremurata iar in momentul de apogeu esti atat de aproape de "cer" ca sa zic asa incat poti atinge cu sufketul tau nirvana.Pe aceste invataturi se bazeaza "yoghinii" lui gregorian Bivolaru.Am pus intre ghilimele deoarece tantra aplicata de ei este o cale de stanga,cum este satanismul la religia crestina.O abordare pe invers.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Tu esti sigura ca nu esti mica?Am subliniat ca nu vorbim de orgasme surogat.O fi limba fina insa nu se compara cu actul in sine.Oricat ar fi de talentat virtuozul.Intreaba-l pe laur ca tot se dadaea mare dandy pe aici.Iar orgasmul clitoridian poate interveni in aproape toate pozitiile adoptate de barbat.Insa in Kama Sutra (lectura obligatorie pentru orice barbat care isi iubeste sotia) se poate vedea cum se obtine acordarea femeii la placere asa fel incat intervin placerile in cascada.Trebuie sa incerci ca sa realizezi asta.Te simti cutremurata iar in momentul de apogeu esti atat de aproape de "cer" ca sa zic asa incat poti atinge cu sufketul tau nirvana.Pe aceste invataturi se bazeaza "yoghinii" lui gregorian Bivolaru.Am pus intre ghilimele deoarece tantra aplicata de ei este o cale de stanga,cum este satanismul la religia crestina.O abordare pe invers.

ce are limba aici?ca nu inteleg?..se poate ajunge la orgasm clitoridian printr-un act sexual normal..chiar nu ma gandeam la sexul oral

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Deci vezi..iar comfunzi notiunile ..chiar nu sti nimic..

Dece la tine insemna ca numai cind ejaculezi ..ai oprgasm..?

Ca vorbeai de Tantra ..dar ,..nu sti nimic..eu zic sa te mai docunentezi un pic..totusi .

Si ..ce legatura are ..Silver cu tine ..?

Tu esti silver member!Si cred de asemenea ca nu esti capabil sa citesti fluent ce scriu eu acolo!Pe de alta parte vorbeam cu Clara nu cu tine desi TU ESTI SILVER MEMBER.Ce ti-a casunat tie pe mine bah?Daca nu intelegi ce scriu ca ti-e somn du-te si culca-te.Exista femei care nu au parte de senzatia de ejaculare desi incearca senzatia de orgasm.O ora tocmai potrivita pentru asa ceva.Insa cum tu esti singur acasa poti incerca exercitiul cu ejacularea mecanica la barbati fara masturbare.Capisci?Insa iti spun ca nu dau examen in fata ta.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Tu esti sigura ca nu esti mica?Am subliniat ca nu vorbim de orgasme surogat.O fi limba fina insa nu se compara cu actul in sine.Oricat ar fi de talentat virtuozul.Intreaba-l pe laur ca tot se dadaea mare dandy pe aici.Iar orgasmul clitoridian poate interveni in aproape toate pozitiile adoptate de barbat.Insa in Kama Sutra (lectura obligatorie pentru orice barbat care isi iubeste sotia) se poate vedea cum se obtine acordarea femeii la placere asa fel incat intervin placerile in cascada.Trebuie sa incerci ca sa realizezi asta.Te simti cutremurata iar in momentul de apogeu esti atat de aproape de "cer" ca sa zic asa incat poti atinge cu sufketul tau nirvana.Pe aceste invataturi se bazeaza "yoghinii" lui gregorian Bivolaru.Am pus intre ghilimele deoarece tantra aplicata de ei este o cale de stanga,cum este satanismul la religia crestina.O abordare pe invers.

De ce sa ma intrebe pe mine ..? :friends:

Eu nu m-am dat mare la ..nimeni..

Si cind te vad vorbind asa in minte imi vine un singur lucru....semnatura ta . :flowers:

Asa ca ..nu am ce vorbi cu tine ,esti mic in amoare .. :cheer:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Inca una din temele la care nu exista un raspuns sablon

Este absolut clar ca sint femei care ating orgasmul foarte rapid tot

asa cum sint barbati care ejaculeaza numai cind ating tinta...

Dar cum practic in mai mult de jumatate din postari va certati si

cit pe ce sa schimbati si ceva insulte ....mult noroc

 

:friends:

 

:flowers:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×