Sari la conținut
Forum Roportal
clar_de_luna

Cine atinge mai usor orgasmul?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Da, barbatii ating mai usor, si 90% au de fiecare data cand fac sex, pe cand o femeie nu are de fiecare data.

Asta ca poate nu ai facut cu multi barbati..sau poate ca nu l-ai intalnit pecel care trebuie ..

Asta ma duce cu mintea la intrebarea ..cit a durat cea mai lunga partida ..?

Asa ca ..daca ati intalnit numai unhul ..nu inseamna ca toti sint fel.. :friends: :flowers:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

In plus de ceea ce sustineti voi eu am expus problema orgasmului mecanic pentru barbati lucru care la voi nu se poate realiza.Am zis si reiterez ca un deget bine plasat il face pe un barbat sa ejaculeze fara sa fie pregatit sau sa ii fie organul in erectie.Pe bune.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Si datorita faptului ca organele sexuale sunt plasate in exterior la barbat ar trebui sa iti dea de gandit!Stimulii pot sa cuprinda orice parte a sexului unui barbat.La femei e mai greu sa nimeresti partile cele mai erogene iar daca nu ai ceva cat de cat ca barbat cu atat devine mai utopica realizarea orgasmului la o femeie.Nu vorbesc de surogatele de orgasm.

Serios ..?

Tu sigur esti barbat..? ca asa ceva nu am mai auzit pina la tine ..poate doar daca esti ..virgin poti afirma sasa ceva . :flowers:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
In plus de ceea ce sustineti voi eu am expus problema orgasmului mecanic pentru barbati lucru care la voi nu se poate realiza.Am zis si reiterez ca un deget bine plasat il face pe un barbat sa ejaculeze fara sa fie pregatit sau sa ii fie organul in erectie.Pe bune.

unde sa plasez degetul ala..?zi-mi si mie.......ca vreau sa stiu cum adica fara sa ii faci nimic...doar pui degetul si trece...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
In plus de ceea ce sustineti voi eu am expus problema orgasmului mecanic pentru barbati lucru care la voi nu se poate realiza.Am zis si reiterez ca un deget bine plasat il face pe un barbat sa ejaculeze fara sa fie pregatit sau sa ii fie organul in erectie.Pe bune.

Tu te auzi ce spui..? :flowers:

De curiozitate ..ce virsta spui ca ai..?

Daca pe tine te poate face sa ejaculezi..cineva care iti pune doar ..un deget...e clar ..ma duc sa dorm,nu averm ce vorbi... :friends:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Tu ce zici?Le expunem fiecare pe topic si le lasam pe doamne sa judece?

 

Tu te auzi ce spui..? :flowers:

De curiozitate ..ce virsta spui ca ai..?

Daca pe tine te poate face sa ejaculezi..cineva care iti pune doar ..un deget...e clar ..ma duc sa dorm,nu averm ce vorbi... :friends:

In cazul in care este nevoie de sperma ta orice medic sexolog nu iti va canta pana ajungi tu la erectie ci prin presiune mecanica iti deschide robinetul.Si lichidul curge indiferent ca vrei tu sau esti pudic.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
hei..nu va certati....hai ioanide..spune-mi ce-i cu degetul ala?ca m-ai facut curioasa :flowers: ..doar nu ma lasi asa....

Tocmai ce iti zisesem.In cazul cand este necesara recoltarea de sperma se apeleaza la presiunea mecanica stimuland deschiderea reflexa a sfincterului.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Tu ce zici?Le expunem fiecare pe topic si le lasam pe doamne sa judece?

In cazul in care este nevoie de sperma ta orice medic sexolog nu iti va canta pana ajungi tu la erectie ci prin presiune mecanica iti deschide robinetul.Si lichidul curge indiferent ca vrei tu sau esti pudic.

Si cam unde e punctul acela ..?

Lumineaza-ne si pe noi..te rugam.. :flowers: :friends:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×