Sari la conținut
Forum Roportal
crocobaur

Borat, ne-a facut de ras in lume

Postări Recomandate

@harald: Hmm , s-ar putea sa spui bine. Pe de alta parte chiar daca ii dau in judecata au sanse foarte mari sa piarda. Se vede clar ca stiau ce filmeaza (vezi postul in legat de "nevasta").

@ClassicAlina:

Incep sa obosesc asa ca o sa ma exprim mai pe scurt:

-> nu prea != deloc

-> nu vezi filmul => cometariile si "opiniile" tale sunt nule

-> se *pot* spala. Nu inseamna ca o si fac , si daca o fac nu inseamna ca si des.

-> blocul asta , uite ce face din oameni , ii face sa observe cum se fac unii de cacao pe 15 lei si apoi cand afla ca e de profitat urla ca au fost pacaliti.

-> centrala termica

-> din punctul meu de puteau sa spele si cu lesie.Chiar nu ma intereseaza mai ales avand in vedere ca rufele != oameni.

 

Si ce pata am adaugat eu ?

Ma scuzi ca te-am trezit din visele tale roz dar eu doar prezint realitatea asa cum o vad eu.

Nu este o insulta adresata tarii sau poporului ci un stringat de disperare cand vad ce se intampla si un indemn la actiune, indiferent de natura ei.

 

 

Eu mi-am expus punctul de vedere si am incheiat discutia. Ce-i prea mult strica.

Editat de Looop

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Cred ca a fost cel mai tare film al anului 2006. :tease: E un film care chiar daca iti lasa un gust amar sau... vreo senzatie de voma, nu are cum sa-ti para rau ca l-ai vazut. Vei putea spune: "e o mare scarba filmul asta, dar bine ca l-am vazut si eu ca sa nu mor prost" :cheer:

 

Si ce daca a fost filmat in Romania?! Stie americanul sau occidentalul de rand in ce limba injura de mama focului nevasta lui Borat? :ok:) Sau ca masina trasa de cai si impinsa de oameni era o Dacia 1310 si nu un Renault 12? Bay, oameni... :crazy:

 

p.s. Ati intalnit vreo romanca pe care s-o cheme Oksana? :flowers:

Editat de e-X-plorer

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Cred ca a fost cel mai tare film al anului 2006. :tease: E un film care chiar daca iti lasa un gust amar sau... vreo senzatie de voma, nu are cum sa-ti para rau ca l-ai vazut. Vei putea spune: "e o mare scarba filmul asta, dar bine ca l-am vazut si eu ca sa nu mor prost" :ok:

Gusturile nu se discuta :cheer:

 

 

 

Si ce daca a fost filmat in Romania?! Stie americanul sau occidentalul de rand in ce limba injura de mama focului nevasta lui Borat? :P) Sau ca masina trasa de cai si impinsa de oameni era o Dacia 1310 si nu un Renault 12? Bay, oameni... :crazy:

 

Clar ca stie si americanul si orice alta natie, ca doar au vazut stirile ca filmarile au avut loc in Ro., le e clar ca se injura in limba tarii in care s-a filmat :flowers:

Editat de lauraven

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Clar ca stie si americanul si orice alta natie, ca doar au vazut stirile ca filmarile au avut loc in Ro., le e clar ca se injura in limba tarii in care s-a filmat :stars:

Informatia se gaseste si pe google ! Stie toata lumea ... in fine :roll: am vazut filmul ... nu am avut nici o impresie

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Bine, si chiar daca stie occidentalul de rand ca s-a filmat in Romania, credeti ca-l intereseaza asa mult? Romania, Bulgaria, Serbia, Albania, ...Kazahtan... "las' ca-i tot p-acolo" :roll: Sunt deja obisnuiti sa afle lucruri naspa despre tarile de mai sus, stati linistiti. Ideea e alta: Noi, romanii nu aveam nici inainte o reputatie prea buna, asa ca oricum... ce mai putem pierde?! E ca si cum ai conduce o Dacie veche cu caroseria plina de zgarieturi si ai mai intra odata cu ea prin boschetzi... altceva era sa zgarai un BMW nou :stars:

Editat de e-X-plorer

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

×