Sari la conținut
Forum Roportal
Baby_Blue

Fetele Gilmore si Al 7-lea Cer

Postări Recomandate

gilmore girls rulez.am norocul de a urmari seria 6.tot ce se difuzeaza in state dupa o saptamana apare la noi pe retza.nici nu pot sa imi imaginez o zi fara a viziona un episod din gg. seriile 1,2,3,4,5 le-am urmarit de 2 ori deja.;)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Gilmore Girls dupa parerea mea ii cel mai tare serial inventat. Imi place si al 7saptelea cer dar nu ma captiveaza, in ceea ce priveste Friends nici nu am siut ca exista. Abia astept seria a 6-a din gilmore girls :good: :flowers: Sincer Logan ii cel mai suuuper iubit a' lu' Rory.

post-46630-1154005997_thumb.jpg

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Gilmore Girls si 7th heaven super seriale. Imi placea sa le privesc, nu puteam sa ma dezlipesc. Imi place felul in care trateaza vreo problema in asa fel ca sa te invete si pe tine ceva, adica capeti experienta de viata! Foarte Cool!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Mamah,, fetele Gilmore mi se pare cel mai tare serial inventat, Si al 7-lea cer ii fain dar... nu-i preferatul meu :yes: :yes: Si acum au revenit cu seria A 6-a :yes:

post-46630-1163335417_thumb.jpg

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

clasamentul meu:

1. Fetele Gilmore

2. Friends

3. Monk

nu dati cu pietre.. pur si simplu imi place :clapping:

 

 

Aaaaa... mai era un serial care-mi placea f tare. Nu-mi amintesc numele lui acum, dar era cu Michael Madson, ceva cu: te ajut sa-ti dovedesti nevinovatia, nu-mi platesti nimic, dar imi ramai dator cu o favoare, orice vreau, si oricand vreau

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

"Fetele Gilmore", super tare serial :- . Pacat ca acum este pe terminate si parca nu se rezolva mai nimic. De seria a 7-a stie cineva ceva?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

N-am urmarit "Fetele Gilmore", in schimb "Al saptelea cer" a fost o placere sa-l urmaresc...un serial "de familie" cu mesaj pozitiv... :bataita:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

al 7-lea cer mi se pare senzational...mi-a schimbat modul de a gandi si actiona..foarte reusit si captivant

la Gilmore girls m-am uitat doar la cateva episoade..e interesant,combina foarte bine drama cu comedia.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×