Sari la conținut
Forum Roportal
Baby_Blue

Fetele Gilmore si Al 7-lea Cer

Postări Recomandate

Am vazut toate sezoanele GILMORE GIRLS si este serialul meu preferat. Din pacate se aude ca sezonul 7 e ultimul :focus:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Si mie imi place foarte mult serialul, dar din pacate nu l-am urmarit tot. Am pierdut foarte multe episoade.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

vara trecuta imi placea ff mult al 7-lea cer. apoi a venit scoala si nu am mai putut sa ma uit. acum cateva zile am dat din greseala peste un episod... si ,doamne, ce tampenie e... totul e atat de previzibil si toti sunt obsedati de Dumnezeu, de parca daca nu l-ar pomeni din 5 in 5 min ar insemna sa fie necredinciosi.... daca ar fi mai subtil, as mai zice si eu, dar asa , invatatura din fiecare ep e :''daca faci ceva mai putin ortodox, dumnezeu te va pedepsi''. :blink:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

daaaaaaaaaaaaa preferatele mele

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
vara trecuta imi placea ff mult al 7-lea cer. apoi a venit scoala si nu am mai putut sa ma uit. acum cateva zile am dat din greseala peste un episod... si ,doamne, ce tampenie e... totul e atat de previzibil si toti sunt obsedati de Dumnezeu, de parca daca nu l-ar pomeni din 5 in 5 min ar insemna sa fie necredinciosi.... daca ar fi mai subtil, as mai zice si eu, dar asa , invatatura din fiecare ep e :''daca faci ceva mai putin ortodox, dumnezeu te va pedepsi''. :spiteful:

cam aceasta e marea "buba" care o are serialul din 5 in 5 min Dumnezeu......are asa o tenta de telenovela dar parca pre mult insista cu dzeu

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
apropo de al 7lea cer.... stiati ca ruthie are 18 ani??? :huh:

 

Cum trece timpul ;) ...

 

Am urmarit cu placere 'Al 7-lea cer', 'Friends', 'Seinfeld', 'The Nanny'...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Oau, uite cum am ajuns din nou aici după 5 ani de la deschiderea topicului. Parcă au trecut Ani Lumină. And the funny part is that I still love those movies. Hi, hi, hi. :P

Editat de Baby_Blue

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×