Sari la conținut
Forum Roportal
Baby_Blue

Fetele Gilmore si Al 7-lea Cer

Postări Recomandate

Urmaresc doar "Al 7-lea cer'' si imi place tare mult. Chiar, ati vazut ca sa-a maritat Lucy? Si "Firends'' imi place, dar ''The Gilmores'' nu am apucat sa urmaresc si nu pentru. ca as avea ceva cu serialul, dar si prea mult televizor...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

as alege clar "gilmore girls".mi se pare tare dragutel filmul.ai drepatate Blue cu replicile dintre protagoniste :roll:

app nu mai stiu unde si la ce ora mai e difuzat(asta daca il mai difuzeaza pe undeva :crazy:)

Editat de pufuletz

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

ma declar fan "infocat" al Gilmore Girls :tease: .....iar de curand am avut norocul de a gasi pe reteaua locala vreo 17 episoade din seria a 5a, nedifuzata de acasatv pe motiv de ocupare a spatiului de emisie cu "numai buzirea" :tease:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
ma declar fan "infocat" al Gilmore Girls  :agresiv: .....iar de curand am avut norocul de a gasi pe reteaua locala vreo 17 episoade din seria a 5a, nedifuzata de acasatv pe motiv de ocupare a spatiului de emisie cu "numai buzirea" :-

[snapbacca]40120[/snapbacca]

 

 

 

 

eu cred ca nu au bani sa cumpere seria noua. si eu o am de la o pr ( a luat-o de pe warez ). ador serialul si in opinia mea, e suuuuper bun si toate scenele sunt gandite.e de suflet :doh:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
ma declar fan "infocat" al Gilmore Girls  :agresiv: .....iar de curand am avut norocul de a gasi pe reteaua locala vreo 17 episoade din seria a 5a, nedifuzata de acasatv

[snapbacca]40120[/snapbacca]

Vleau si euuuuu, mami! Plecaciuni! :"> :"> :">

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vleau si euuuuu, mami! Plecaciuni!  :">  :">  :">

[snapbacca]53505[/snapbacca]

 

Si dupa ce le ai tu, vleau si eu..... Imi place mult filmul. E unul dinte filmele la care consider ca regizorul chiar gandeste fiecare scena. Replicile sunt bestiale si personajele bine alese. :agresiv: Care poate da seria noua..... pls. Raman datoare.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Si dupa ce le ai tu, vleau si eu.....

[snapbacca]53585[/snapbacca]

Crys, traiasca teoria lantului! :Pe Ce bine ca ma cunosti! :agresiv:

Imi place mult filmul. E unul dinte filmele la care consider ca regizorul chiar gandeste fiecare scena.  Replicile sunt bestiale si personajele bine alese. :doh:

[snapbacca]53585[/snapbacca]

Din aceleasi considerente este si filmul meu preferat! :-

Care poate da seria noua..... pls. Raman datoare.

[snapbacca]53585[/snapbacca]

Da, da! Faceti o fapta mareata! Clementaaaaaaaaa (pana nu o dam pe dementa)! Oh, please, oh, please!!! :">

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

"Fetele Gilmore"-serialul meu preferat...Merita toata atentia mea...si a voastra...Replici inteligente...ironice... ctori interesanti...Sunt prezentate teme din zilele noastre...Poti invata multe dak esti atent...Suspans...Ce mai poti cere de la un serial?A...sa nu uit k imi place la nebunie de Logan...Incerc sa vad fiecare serial...si nu-mi place ca reluarea este asa tarziu...Va salut pe toti...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×