Sari la conținut
Forum Roportal
alexutzu

Probleme si erori diverse - yahoo messeger

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Scoate avira şi pune Avast. Zic unii ( inclusiv eu ) că e cel mai bun antivirus. Iar dacă nu e de acolo, ştergi şi pui la loc Messenger-ul. Dacă nici aşa nu merge, reinstalezi sistemul de operare. Aşa scapi de orice problemă.

Poate sa fie de la mess sau de la windows.

Mie nu mi se deschide messul odata cu PC-ul. Nu vrea el.

Incearca el si ramane asa. Si este de la windows.

Numai ca am messul vechi. Ce nou e oribil.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Salut cum fac si eu sa se auda pe casti ca la mine se aude si pe casti si la boxe

 

Cum fac sa se auda cand bag castile sa se auda pe casti si cand le scot sa se auda pe casti! ca la mine se auda si la casti si la boxe

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

salut, am in continuare aceeasi problema, adevarul e ca nu am shimbat prea multe,

deocamdata am reinstalat yahoo messanger,dar problema a ramas.

 

cineva mi-a zis sa il sterg pe cel ce il aveam si sa il reinstalez,acum intreb este tot una cu faptul ca l-am download-at din

nou, fara sa sterg nimic de dinainte ?e tot ce aveam de facut?

 

o alta intrebare de nestiutor este : mi s-a spus sa scot avira si sa vad daca asta e problema, dar intrebarea mea este:

daca scot avira avira sa verific daca e cea ce ma blocheaza sa sun , imi apar vechile probleme: virusii, troienii care apareau ca ciupercile dupa ploaie?sau cele vechi sint undeva acolo "in cutiuta" si daca fac verificarea asta nu ma afecteaza c nimic?

poate pt cei stiutori e o intrebare prosteasca , dar ce sa-i faci , nu stiu si basta, de aia intreb, sa ma luminati.

multumesc.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Cel mai bine e să reinstalezi Windows-ul. Aşa scapi şi de viruşi, dar şi de neplăcerile create de Messenger.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ca la orice alt program din Windows.

 

La XP te duci in Control Panel > Regional Settings si adaugi acolo ce limbi te intereseaza. O sa iti apara in bara de jos o iconita cu EN, daca dai click pe ea sau daca apesi CTRL+SHIFT stanga se schimba.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

la mine se schimba cu ALT+SHIFT

 

(la mine inseamna vreo 3 calculatoare la servici si 2 acasa)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Phuaaaiii, da, ai dreptate, aia e combinatia implicita !

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Am si eu o intrebare. Poate stiti, ca atunci cand faceti un id, trebuie sa alegeti 2 intrebari, si sa raspundeti la ele. Ei bine, eu am uitat ce intrebare am pus, si am uitat si ce raspuns. Exista vre-un loc unde pot gasi, sau edita, acele intrebari?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×