Sari la conținut
Forum Roportal
alexutzu

Probleme si erori diverse - yahoo messeger

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

se poate face sa nu mai apara fereastra aia cand intri pe id prima data intr-o zi iti da stiri etc. daca da cum

e chiar enervanta chestia aia daca umblu pe mess in secundele alea inainte sa apara. se blocheaza messu(la ce calc am eu)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
se poate face sa nu mai apara fereastra aia cand intri pe id prima data intr-o zi iti da stiri etc. daca da cum

e chiar enervanta chestia aia daca umblu pe mess in secundele alea inainte sa apara. se blocheaza messu(la ce calc am eu)

 

Da.

 

Messenger/Preferences/General/ debifezi Show Yahoo Insider.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
hello !am si eu o problema.mi-am sters un grup de pe mess 8 cum as putea sa-l readuc?:)ms

 

 

Dacă ai salvat toată arhiva discuţiilor cu cei din acel grup, nu va fi greu, pentru că numele lor a rămas

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Am o problema cu YM.Am un laptop cu windows vista.Am instalat YM9 pt ca orice alta versiune as folosi nu pot suna si nici nu pot folosi webcam.Mi-am cumparat de la vodafone cartela pt internet mobil.E totul oki pana aici.Doar ca atunci cand incerc sa sun pe cineva din strainate nu merge.Am verificat totul.Pare in regula.Aveti vreo idee ce as mai putea face.???

P.S. Scuzati ca am postat topicul aici.Nu stiu cum il pot muta.Sunt noua pe forum.

Editat de Roxx.Nico

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

acum 3 zile mi-am schimbat parola de la yahoo si am primit un mesage de la yahoo cum k mi-am schimbat parola sau ceva de genu era...asa k l-am sters si incepand cu ziua urmatoare nu ma mai puteam conecta si zicea k parola nu e buna si am incerkt amandoua parole crezand k prima ink nu a fost modifikta....am intrat acolo sa imi pun data de nastere si celelalte intrebari kre le mai pun ei si la fel...zice k datele nu coincid...ma pote ajuta cineva?? deci, am pe adresa aia multe adrese kre imi tre neaparat...ma poate ajuta cineva ?? plzz...raman dator promit....

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×